İsteyeceksin ve çok çalışacaksın diyen avukat Altın Mimir ile ilham dolu bir video.

Avukat Altın Mimir, Ovacık/Tunceli’de doğdu. İlk ve ortaokulu Ovacık’ta tamamladı. 1989 yılında Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirdikten sonra, hemşire olarak Beyoğlu Devlet Hastanesi’nde gece çalışıp, gündüz okuyarak İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini tamamladı.1998 yılında kendi ofisini kurdu. Altın Emek Hukuk Bürosunda bireysel ve kurumsal müşterilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Anne, avukat ve iş kadını olarak içindeki “adalet ve hakkaniyet” duygusuyla toplumun tam ve eksiksiz iyileşebilmesinin cinsiyet eşitsizliğinin ortadan kalkması ve kadın-erkek fırsat eşitliğinin sağlanmasının mutlak bir zorunluluk olduğuna inancıyla kadınların ve tüm toplumun bu konudaki farkındalığını artırmak için çeşitli gönüllü organizasyonlarda aktif olarak rol almaktadır.

BinYaprak | Süre 14:58 | İstanbul, Mart 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak
FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/
TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/binyaprak

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak, 'İsteyeceksin ve Çok Çalışacaksın’ videosunda avukat Altın Mimir’le size ilham dolu bir video sunuyor. Empatinin önemi nedir?, Avukat olmak istiyorsan ne yapmam gerekiyor? gibi bir takım sorular cevaplıyor. Umarım video’yu beğenirsiniz!

Aynı Yolculuktan Videolar

Haydi Binyaprak'lı Ol