Aslı Caner, 'Takım Olursan Engel Tanımazsın' videosunda size takım olmanın verdiği gücü ve ilhamı anlatıyor!

Marmara Üniversitesi’nde İletişim okuyan ve bu alanda uzmanlaşan Aslı, 14 yıl farklı yayın kuruluşlarında muhabirlik, yazı işleri müdürlüğü ve yayın yönetmenliği yaptıktan sonra girişimci olmaya karar verdi. 2007-2015 yılları arasında gençlik pazarlaması üzerinde uzmanlaşan youtholding’de COO olarak, kurucu ortağı olduğu Youth Media’da Genel Müdür olarak çalıştı, çalıştı… 2010 yılında Endeavor Girişimcisi oldu. İçine sinen girişimcilik geni bu arada boş durmadı, üyesi olduğu TurkishWIN’in Kurucusu Melek'in hayal ve şirket ortağı olarak BinYaprak’ı hayata geçirmek için yola çıktı. Oğlu Ege'nin annesi olmanın büyük mutluluğunu yaşıyor.

BinYaprak | Süre 03:33 | İstanbul, Ocak 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak

FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/

TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/

LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak size, Aslı Caner'le birlikte yep yeni bir video sunuyor! Aslı Caner 'Takım Olursan Engel Tanımazsın' videosunda size takım olmanın verdiği gücün önemini anlatıyor ve takım olmanın önemi nedir sorusunu cevap veriyor. Umarım video’yu beğenirsiniz!

Aynı Yolculuktan Videolar

Haydi Binyaprak'lı Ol