Vizesiz Geziyorum'un kurucusu Aykut Aslantaş'ın keyifli başlangıç hikayesini ve yolculuk anılarını sakın kaçırmayın! Unutmayın, dünya sizi bekliyor!
Aykut Aslantas, GroupM Türkiye Data ve Teknoloji Direktörü & Vizesiz Geziyorum Kurucusudur.7 senedir startup ve ajans tarafında dijital pazarlama alanında bir çok değerli yerel ve global marka ile çalıştıktan sonra şu anda GroupM Türkiye bünyesinde Data ve Teknoloji Direktörü olarak aktif iş hayatına devam etmektedir.
2010 yılında bu yana tüm Dünya’da 35 Ülkede bulunan Google Developer Group Türkiye’de gönüllü olarak Digital Marketing çalışmaları yapmaktadır.
2010-2011 yıllarında 2 yıl üst üste Mini MBA programını bitirmiş olup aynı zamanda Kalite Yöneticiliği ve İç Denetçilik uzmanlıkları yetkinliklerine sahiptir.
2012 yılının Ekim ayında bilişim alanında Türkiye’nin önde gelen yayın evlerinden biri olan Pusula Yayınevi’yle birlikte SEO & SEM üzerine kitabı tüm kitapçılarda yer almıştır. 2015 Mayıs ayında ise Android Mutfağından Seçmeler kitabında App Store Optimization konusuna değinerek GDG Türkiye ile ilk kitabımız yayınlanmıştır.

|Stay inspired and up to date on news - subscribe to our YouTube channel and follow us on Facebook and Twitter!

SUBSCRIBE: http://bit.ly/TurkishWIN
FACEBOOK: https://www.facebook.com/TurkishWINners
TWITTER: https://twitter.com/turkishwin
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/officialturkishwin

https://www.turkishwin.com

About This Video: In this video, TurkishWIN presents another inspiring video with name of speaker! Hope you enjoy this video!

Aynı Yolculuktan Videolar

Haydi Binyaprak'lı Ol