Barış Karakullukçu: Mümkün Olduğunca Fazla Başvuru Yapın

  • Ezber Bozan Kadın Hikayelerine Nasıl Ulaşırım?
  • CEO Kadınlar Nasıl Başarmış?
  • Endüstri Mühendisi Ne İş Yapar?

Asla pes etmeyin! Hayalinizin peşinden koşun!

Kariyerine I-Bimsa firmasında SAP Danışmanı olarak başladı ve sonra PwC firmasına yönetim danışmanı olarak geçti. Accenture Münih ofisine bağlı olarak 25'ten fazla ülkede çalıştı. Reel Sektör iş kolunu kurma sorumluluğu ile Accenture Türkiye ofisine geçti. Accenture Türkiye'de Reel Sektörden Sorumlu Yönetici Ortak pozisyonuna getirildi. Bir danışmanlık projesi sonucunda Mudo ile tanıştı. Barış, Şubat 2012'den bu yana Mudo Yürütme Kurulu Başkanı ve CEO’su olarak görev almaktadır. 2015 yılında Harvard University yönettiği dönüşüm çalışmasını detaylı bir vaka çalışması olarak ‘Liderlik’ kategorisinde yayınlamıştır. Fortune dergisi tarafından 2 defa 'Türkiye ‘nin En Güçlü Kadın CEO’ları arasında, Ekonomist dergisi tarafından da ‘Türkiye ‘nin En Güçlü Kadın’ları arasında yayınlandı.Karakullukçu, Turkcell’de Veri ve Analitik Bölümü Direktörlüğü görevine devam etmektedir.

BinYaprak | Süre 08:58 | İstanbul, Ocak 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak
FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/
TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak size, Barış Karakullukçu ile birlikte yepyeni bir video sunuyor! Umarım video’yu beğenirsin!

Yaşadığı Şehir: İstanbul
Eğitim Seviyesi: Yüksek Lisans veya daha üstü
Meslek: Müşteri ve İş Analitiği Direktörü
Biyografi: Turkcell Müşteri ve İş Analitiği Direktörü Barış Karakullukçu, Antalya’da doğdu. Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kariyerine I-Bimsa firmasında SAP Danışmanı olarak başladı. Ardından PWC'de yönetim danışmanı oldu. Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Sertifika Programı ve Koç Üniversitesi Executive MBA Programını tamamladı. Accenture Danışmanlık firmasında, Münih ofisine bağlı olarak 25’ten fazla ülkede çalıştı. 2005'te yılında Accenture Türkiye ofisine geçti. 35 yaşında Accenture Türkiye’de Reel Sektörden Sorumlu Yönetici Ortak pozisyonuna getirildi. 2012-2016 yılları arasında Mudo Yürütme Kurulu Başkanı ve CEO’su olarak görev aldı. Barış Karakullukçu evlidir, Barış Günay ve Buray Güney isimli 2 çocuk annesidir.
Haydi Binyaprak'lı Ol