Kapak yükleniyor... Konumunu değiştirmek için kapağı sürükle.
Ayrıntılar
Dünya ilaç devlerinin Avrasya’daki ortak buluşma noktası CPhI İstanbul 2017, 08-10 Mart tarihleri arasında sektörün önde... Dünya ilaç devlerinin Avrasya’daki ortak buluşma noktası CPhI İstanbul 2017, 08-10 Mart tarihleri arasında sektörün önde gelen firmalarını dördüncü kez ağırlayacak.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kapılarını ziyaretçilerine açacak fuarda, sektörde fark yaratmak isteyen CPhI İstanbul, TurkishWIN & BinYaprak iş birliği ile ‘‘İlaç Sektöründe Kadın’’ (Women in Pharma) projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında; ilaç sektöründe çalışan ve kariyer hedefleyen kadınlar tek bir platformda toplanacak, yol gösterici video ve makaleler ile tecrübelerini online olarak aktaracaklar.

Kadınların güçlenmesi için öncülük edecekler!
Türkiye’de aile, kültür ve profesyonel bağları olan kadınları bir araya getiren, ilk uluslararası iletişim ağı TurkishWIN & BinYaprak’ın katkıları ile hayata geçirilen “İlaç Sektöründe Kadın” (Women in Pharma) projesi, sektörde kadın ağını güçlendirecek.

Proje kapsamında ilaç sektörünün güçlü kadın çalışanları, sosyal medyadan #womeninpharma ve #ilaçsektöründekadın hashtagleriyle yolladıkları mesajlar ve videolar sayesinde, bu alanda ilerlemeyi hedefleyen hemcinslerine yol gösterecek.

İlaç sektöründe çalışan kadınların birbirlerine ilham vermesi ve deneyimlerini paylaşmak amacı ile CPhI Istanbul 2017, Fortune Turkey’in de destekleriyle 8 Mart’ta düzenleyeceği buluşmada sektörün öncü ve lider kadınlarını bir araya getirecek.

(Etkinliğimize kadın - erkek tüm katılımcılar davetlidir)
Devamını Oku
Katılımcılar (2)
Etkinlikteki Arkadaşlar
Henüz etkinlikte bir arkadaş yok.
Sabitlenmiş Ögeler
Son Etkinlikler
Henüz bir etkinlik yok
Unable to load tooltip content.