Kapak yükleniyor... Konumunu değiştirmek için kapağı sürükle.
Ayrıntılar
STEAMWIN İstanbul Konferansı 3 Mayıs'ta Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleşiyor! STEAM alanında çalışan kişiler, giri... STEAMWIN İstanbul Konferansı 3 Mayıs'ta Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleşiyor!
STEAM alanında çalışan kişiler, girişimciler, öğretim görevlileri, teknokentte çalışan kadınlar, üniversite ve lise öğrencilerini buluşturan STEAMWIN Konferansları rol model konuşmacılarla birlikte ilham vermeye devam ediyor.
Program:
18.00 - 18.20 Networking & Kayıt
18.20 - 20.00 İlham Veren Konuşmalar
Banu Ilhan, Fuar ve Teşhir Tasarım Müdürü Kale Grubu
Berrak Yenal, Intertech-inter-Vision Ticari & Kurumsal Bankacılık Bölüm Müdürü
Erman Karaca, TUBISAD Yönetim Kurulu Başkanı, TFI (Tab Gıda Yatırımları) CTO'su
Dr. Zerrin Doğança Küçük, BAUSTEM Yard. Direktörü, Fen Eğitimcisi
Özgül Yılmaz, BAUSTEM Lider Öğretmeni, Fizik Öğretmeni
Merve Erdem, Ford Otosan Boyahane Endüstri Mühendisi
Sena Davaslıgil, Kıdemli Uzman Ar-Ge Arçelik Garaj
20.00 - 20.30 Networking

STEAMWIN Hakkında: STEAMWIN, (Science, Technology, Engineering, Art & Math) akademisyenlere, bilgi iletişim teknolojileri profesyonellerine ve STEAM öğrencilerine ilham veren network kurmalarını sağlayan bir TurkishWIN & BinYaprak projesidir.STEAMWIN Konferanslarında rol modellerin anlatımıyla “O yaparsa ben de yaparım” dedirten teknik kariyerlerinde başarıya ulaşmış, ilham veren konuşmacılar hikayelerini STEAM derecesinde eğitim gören, bu alanda çalışan kişilere ilham veriyorlar. STEAMWIN hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, etkinliklerimize ait fotoğrafları buradan görebilirsiniz.
STEAMWIN Canlı yayınlarını takipte kalmak için sizi BinYaprak Facebook kanalına bekliyoruz. Geçmiş canlı yayın videolarını da buradan izleyebilirsiniz.
Gelecek etkinlikler ile ilgili takipte kalmak için BinYaprak STEAMWIN grubunu ziyaret edebilirsiniz. Siz de gruba üye olun, STEAM alanıyla ilgili sorularını sorun, paylaşımlarını yapın ve sektörden daha fazla kişiyle bir araya gelin!
Bu etkinliğe ev sahipliği yapan Bahçeşehir Üniversitesi'ne, bize tanıtım desteği veren TUBISAD, TUSIAD ve Türkiye Bilişim Vakfı'na teşekkür ederiz.
Proje destekçilerimiz olan Arçelik, Ford Otosan, Intertech ve Kale Grubu'na ise desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.
Devamını Oku
Katılımcılar (3)
Etkinlikteki Arkadaşlar
Henüz etkinlikte bir arkadaş yok.
Sabitlenmiş Ögeler
Son Etkinlikler
Henüz bir etkinlik yok
Unable to load tooltip content.