Kapak yükleniyor... Konumunu değiştirmek için kapağı sürükleyin
Geri bildirim ve sorularını bekliyoruz! Servisimiz yeni ve birlikte iyileştirmek için sabırsızlanıyoruz. Teknik soru... Geri bildirim ve sorularını bekliyoruz!

Servisimiz yeni ve birlikte iyileştirmek için sabırsızlanıyoruz. Teknik sorunlar, kullanım önerileri, ah şu da olsaydı diyeceğin her fikri heyecanla bekliyoruz. BinYaprak'ta neler oluyor, neler olmalı? Sen BinYaprak için ne yapabilirsin? Kafamızda deli sorular... Bize görüşlerini yazar mısın? Nasıl destek vermek istediğini merak ediyoruz? Hadi iletişime geçelim.
Devamını Oku

Son Güncellemeler

Pinned Items
Recent Activities
 •   Güray Sun bu iletiye yorum yaptı.
  Ilham veren video'yu begenemiyorum. Uye ol diyor ?
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
 •   Pelin GEZER bu iletiyi beğendi.
  merhaba, ilham veren videolarınızı beğeniyle izliyorum. ben de sizin için neler yapabilirim diye web sayfanızda gezinirken sonunda burayı buldum. bence bu başlığı daha görünür yapmalısınız.destek hattının içinde olmasındansa yukarıdaki menülerde... merhaba, ilham veren videolarınızı beğeniyle izliyorum. ben de sizin için neler yapabilirim diye web sayfanızda gezinirken sonunda burayı buldum. bence bu başlığı daha görünür yapmalısınız.destek hattının içinde olmasındansa yukarıdaki menülerde "sen de bize destek olmak ister misin" gibi bir buton olabilir diye düşündüm.
  evet ben mersin'de yaşıyorum, çalışıyorum ve size nasıl destek olabilirim?
  Devamını Oku
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
 •   BinYaprak bu iletiye yorum yaptı.
  Merhaba sitede bir bug falan olabilir mi? Kendi profilimi güncellemeye çalışırken bir kaç kere başkasının profil sayfasının düzenleme bölümü önüme geldi. Sonra yeniden kendi alanıma geçti ama bu üç dört defa tekrarlandı. Acaba tam olarak neden... Merhaba sitede bir bug falan olabilir mi? Kendi profilimi güncellemeye çalışırken bir kaç kere başkasının profil sayfasının düzenleme bölümü önüme geldi. Sonra yeniden kendi alanıma geçti ama bu üç dört defa tekrarlandı. Acaba tam olarak neden kaynaklı? Devamını Oku
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
Henüz bir etkinlik yok
Üyeler (155)
Fotoğraf Albümleri (2)
Henüz bir fotoğraf yok
BinYaprak tarafından
Henüz bir fotoğraf yok
BinYaprak tarafından
Unable to load tooltip content.