Ayrıntılar
Geri bildirim ve sorularını bekliyoruz! Servisimiz yeni ve birlikte iyileştirmek için sabırsızlanıyoruz. Teknik soru... Geri bildirim ve sorularını bekliyoruz!

Servisimiz yeni ve birlikte iyileştirmek için sabırsızlanıyoruz. Teknik sorunlar, kullanım önerileri, ah şu da olsaydı diyeceğin her fikri heyecanla bekliyoruz. BinYaprak'ta neler oluyor, neler olmalı? Sen BinYaprak için ne yapabilirsin? Kafamızda deli sorular... Bize görüşlerini yazar mısın? Nasıl destek vermek istediğini merak ediyoruz? Hadi iletişime geçelim.
Devamını Oku
Fotoğraf Albümleri (2)
Henüz bir fotoğraf yok
BinYaprak tarafından
Henüz bir fotoğraf yok
BinYaprak tarafından
Sabitlenmiş Ögeler
Son Etkinlikler
 •   Güray Sun , 1 yıl önce hakkındaki bu iletiye yorum yaptı
  Ilham veren video'yu begenemiyorum. Uye ol diyor ?
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışında görüntülenecek.
 •   Pelin GEZER bu paylaşıma 1 yıl önce ifade bıraktı
  merhaba, ilham veren videolarınızı beğeniyle izliyorum. ben de sizin için neler yapabilirim diye web sayfanızda gezinirken sonunda burayı buldum. bence bu başlığı daha görünür yapmalısınız.destek hattının içinde olmasındansa yukarıdaki menülerde... merhaba, ilham veren videolarınızı beğeniyle izliyorum. ben de sizin için neler yapabilirim diye web sayfanızda gezinirken sonunda burayı buldum. bence bu başlığı daha görünür yapmalısınız.destek hattının içinde olmasındansa yukarıdaki menülerde "sen de bize destek olmak ister misin" gibi bir buton olabilir diye düşündüm.
  evet ben mersin'de yaşıyorum, çalışıyorum ve size nasıl destek olabilirim?
  Devamını Oku
  İleti onay bekliyor
  Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışında görüntülenecek.
Henüz bir etkinlik yok
Unable to load tooltip content.