ETUDIST kurucusu Derya Akalın Uysal ilham veren kariyer hikayesinde 'Sesini Bul, Kendini İfade Et' diyor.

Derya Akalın Uysal ABD’de doğdu ve 27 yaşına kadar Kanada'da yaşadı. Okula başladığında İngilizce bilmiyordu, Toronto'da Sosyoloji ve İngiliz Dili ve Edebiyatı okuduktan sonra İstanbul’a döndüğünde ise Türkçe’si çoktan paslanmıştı. Genç yaşta perakende sektöründe çalışmaya ve tiyatro eğitimine başladı. Türkiye’ye geldikten sonra çeşitli sektörlerde eğitimcilik yaptı, AÇEV ve Özyeğin Vakfı’nın GM’si olarak uluslararası projeleri yönetti, eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanabilmesi için binlerce kişiye sunum/konuşma gerçekleştirdi. 2010 yılında kariyerine ara verip, evlendi ve iki kız çocuğu dünyaya getirdikten sonra tiroid kanseri ile mücadele etti. 2014 yılında farklı tecrübe ve birikimlerinden yola çıkarak iki dilde profesyonel ve kişisel gelişim programları sunan ETUDIST firmasını kurdu.

BinYaprak | Süre 10:10 | İstanbul, Nisan 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak
FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/
TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak size, Derya Akalın Uysal'la birlikte yep yeni bir video sunuyor! Umarım video’yu beğenirsiniz!

Aynı Yolculuktan Videolar

Haydi Binyaprak'lı Ol