Türkiye’de halka açık ilk ve tek Türk danışmanlık şirketi olan MCT Danışmanlık’ta Genel Müdürlük görevini yürüten Didem Gürcüoğlu Tekay, profesyonel iş deneyimine perakende alanında başladı. Forty Over 40 2015 listesinde yer alarak, alanında dünyada takip edilmesi gereken 40 kadın arasında gösterilen Tekay, 20 ve 30’lu yaşlardaki kadınlara yönelik mentorluk çalışmaları yürütüyor. Türkiye’de ekonomiyi yönlendiren kurumların en üst karar mercilerinde daha fazla kadın olabilmesi için başlatılmış bir inisiyatif olan Yönetim Kurulunda Kadın Programı’ndaki 50 kadın danışman arasında yer alıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Tekay, Middlesex Üniversitesi’nde Koçluk, Danışmanlık ve Organizasyonlarda liderlik ve değişim üzerine master programını tamamladı.

BinYaprak | Süre 05:56 | İstanbul, Ocak 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak

FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/

TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/

LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak size, Didem Gürcüoğlu Tekay'la birlikte yep yeni bir video sunuyor! Didem Gürcüoğlu Tekay'ın Diyarbakır’daki Hayalini merak ediyorsan doğru yere geldiniz! Umarım video’yu beğenirsiniz!

Aynı Yolculuktan Videolar

Haydi Binyaprak'lı Ol