DUYGULARLA NASIL BAŞA ÇIKILIR? / DUYGU YÖNETİMİ

#EvdeKal'ıyoruz & duygularımızı yönetiyoruz: #duygusalzeka nedir? #belirsizlik ile nasıl başa çıkılır? Tüm bunları ve çok daha fazlasını Nazlı Özek ile canlı yayında konuşuyoruz!

Kanalımıza abone olmayı unutmayın; https://bit.ly/2TrApjS

BinYaprak Facebook: https://www.facebook.com/binyaprak/
BinYaprak İnstagram: https://www.instagram.com/binyaprak/
BinYaprak Twitter: https://twitter.com/binyapraktan
BinYaprak Linkedin: https://www.linkedin.com/company/binyaprak
BinYaprak Web Site: https://www.binyaprak.com

---------------------------------------
Nazlı Özek Kimdir;
Nazlı Özek strateji uygulaması, değişim yönetimi ve yüksek performans konularında uzman yöneticikoçu ve liderlik gelişim danışmanıdır.15 yılı aşkın yöneticilik deneyimi bulunan Nazlı Özek kariyeriboyunca uluslararası dünya devi markalar ile çalışmış,bu markaların Türkiye pazarında hızlı vesürdürülebilir bir şekilde büyümelerine destek olmuştur.1979 İstanbul doğumludur. 1995 senesinde AFS bursu ile gittiği Amerika’da Washington Senior HighLisesi’nde liseyi bitirmiştir. 2000 senesinde University of Essex’de Siyasal Bilimler ve Ekonomi üzerineçift daldan mezun olmuştur. Yüksek Lisansını INSEAD Business School’da Örgütsel Klinik Psikolojiüzerine 2015 senesinde tamamlamıştır.2001 senesinde kariyerine başladığı aile şirketleri Matset Matbaa Mak veMalz A.Ş’de ithalat, ihracatve üretim faaliyetlerinde çalışmış, şirketin uzun yıllar CFO ve ardından da Genel Müdür Yardımcılığıgörevlerini üstlenmiştir.2011-2014 seneleri arasında Vector Consultants Türkiye ortağı olarak strateji uygulaması, kurumsalve operasyonel verimlilik, değişim yönetimi, liderlik ve yönetici gelişim programları konularındakurumlara danışmanlık ve koçluk hizmeti vermiştir.Mentor Liderlik Gelişim Danışmanlık şirketinde 2012 senesinden beri Yönetici Koçluğu ve LiderlikGelişim Danışmanlık hizmeti veren Nazlı Özek, 2019 itibariyle şirketin Yönetici Ortağı olarak yurtiçi veyurtdışı projelerinin yönetiminde de görev almaktadır.


----------------------------------------------

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak