Erhan Erkut: Dünyayı Değiştirme Potansiyeli Sende Var!

  • İşte Eşitliğe İnanıyorum, Nasıl Fark Yaratabilirim?
  • Kızımın İş Hayatı Hayallerine Nasıl Ortak Olabilirim?
  • Girişimci Olmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Dünyayı değiştirme potansiyeli sende var!

1957 yılında doğan Erhan Erkut, İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun oldu. Lisansını Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği, doktorasını Florida Üniversitesi’nde tamamladı. Alberta Üniversitesi İşletme Fakültesinde ders veren Prof. Erkut, 9 eğitim ödülü ile Canadian Operational Research Society tarafından verilmiş 5 başarı ödülü aldı. Eğitim ve araştırmanın yanında birçok endüstriyel projeyi de yöneten Prof. Erkut, Centre for Excellence in Operations adlı bir uygulamalı araştırma merkezi kurdu ve INFORMS Transactions in Education dergisinin kurucu editörlüğünü yaptı. 2005’de Türkiye’ye dönen Prof. Erkut, Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanlığı, Özyeğin Üniversitesi Rektörlüğü, 2014′den bu yana ise MEF Üniversitesi’nde Rektör Yardımcısı görevlerinde bulundu.

BinYaprak | Süre 09:32 | İstanbul, Nisan 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak
FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/
TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak, Erhan Erkut ile size ilham dolu, yep yeni bir video sunuyor! Bu video'da Erhan Erkut dünyayı değiştirme potansiyeli sendede olduğunu ve bu potensiyeli nasıl keşfediceğini size anlatıyor. Umarım video’yu beğenirsiniz!

Haydi Binyaprak'lı Ol