CampusWIN Oryantasyon Programı 2019

TurkishWIN tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen CampusWIN Oryantasyon Programı, bu yıl 28-29 Eylül 2019 tarihleri arasında TSKB sponsorluğunda TSKB Karabaş Yerleşkesi Cennet Bahçesi’nde gerçekleşti.

TurkishWIN, CampusWIN liderlerinin bir araya geldiği ve yıllık planlarını yaptıklarını CampusWIN Oryantasyon Programı’nda katılımcılar geliştirmeleri gereken yönlerini belirliyor, farklı komitelerde yer alarak görev paylaşımı yapıyorlar. CampusWIN liderleri düzenli online toplantılar gerçekleştirerek yeni görevler de üstleniyor ve her ay farklı bir şirkette düzenlenen Academy Day’de bir araya gelerek mesleki deneyimlerini geliştiriyorlar.

Bu yılın konuşmacıları: Pınar Kulalı ile “Yeni CampusWIN”, Educos ile Takım Kurma Workshop çalışması, deneyimler hakkında yansımalar paylaşımı ve hazine avcılığı etkinlikleri yapıldı, 29 Eylül’de ise ilham veren konuşmalar, Oya Günay ile Focus, TSKB durumu, CampusWIN durumu ve deneyimler hakkında yansımalar konuşuldu.


Kanalımıza abone olmayı unutmayın; https://bit.ly/2TrApjS


BinYaprak Facebook: https://www.facebook.com/binyaprak/
BinYaprak İnstagram: https://www.instagram.com/binyaprak/
BinYaprak Twitter: https://twitter.com/binyapraktan
BinYaprak Linkedin: https://www.linkedin.com/company/binyaprak
BinYaprak Web Site: https://www.binyaprak.com

----------------------------------------------

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak.