ICMEA & Gelişen Pazarlar Yetenek Gelirştirme Direktörü Aslı Üner Dizdar ve
ÇİMSA İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Tuğba Çörtelekoğlu ile evde çalışan annenin korona günlüğüne göz gezdirdik. #EvdeKal'dığımız bugünlerde bu video dileriz size yardımcı olur!

Kanalımıza abone olmayı unutmayın; https://bit.ly/2TrApjS

BinYaprak Facebook: https://www.facebook.com/binyaprak/
BinYaprak İnstagram: https://www.instagram.com/binyaprak/
BinYaprak Twitter: https://twitter.com/binyapraktan
BinYaprak Linkedin: https://www.linkedin.com/company/binyaprak
BinYaprak Web Site: https://www.binyaprak.com

---------------------------------------
Aslı Dizdar Kimdir;
Aslı Dizdar,  Shire İlaç'taki Emerging Markets HRBP'de, BDT ve Afrika için büyüme bölgelerinden sorumludur. Bu rolünden önce; birçok endüstri, şirket ve ülke genelinde 16 yıllık bir kariyeri vardır. Kariyerine Andersen'de İnsan Kaynakları Danışmanlığı pozisyonuyla  başlayıp, HRBP ve Center of Excellence rolleri ve 9 yıl boyunca yürüttüğü çeşitli projeler ve çalıştığı ekiplerle Turkcell'de yer edinmiştir. Kültürel dönüşüm yolculuğu, birleşme ve örgütsel yeniden yapılandırma ve yetenek yönetimi projelerine öncülük etmiştir. Eczacıbaşı Baxter'in yönetim ekibinde İK Direktörü olarak görev yapmış ve şirketin kültürel / organizasyonel yolculuğuna öncülük etmiştir. Bu dönüşümlerin bir sonucu olarak, bölgeyi kapsayan Shire'daki rolüne yükselmiştir. İş dünyasında, kadın liderliğinde ve genç nesilde, İK liderliğinin tutkulu bir savunucusu olmuştur. Peryön, TurkishWIN, Tarsus Amerikan Kolej Mezunları gibi STK'larda yönetim kurulu üyeliği görevini yapmaktadır. İTÜ, Endüstri Mühendisliğinden mezun olmuştur ve Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde MBA'ini yapmıştır. Mutlu bir evliliği  ve bir kızı vardır. O güçlü bir meydan okuyucudur ve "NEDEN" sorusu ile başlamanın büyük bir hayranıdır.

----------------------------------------------

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak

Aynı Yolculuktan Videolar

Haydi Binyaprak'lı Ol