Grup Bilgisi
  Milyon Kadına Mentor Programı, 15-25 yaş arasındaki genç kızlar ile sektör liderlerini dijital platformda bir araya geti...
  Milyon Kadına Mentor Programı, 15-25 yaş arasındaki genç kızlar ile sektör liderlerini dijital platformda bir araya getiren ve genç kızların kariyer hedeflerini destekleyen bir mentorluk hareketidir. 2021 yılında STEM (Fen Bilimleri, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarında kariyer hedefleri olan genç kızları desteklemek üzere hayata geçirilen Milyon Kadına Mentor Programı’na 2023’te, alan farkı gözetmeksizin, okuyan ya da yeni mezun tüm genç kızlar ve liseler de eklendi.

  Program, ABD Ticaret Odası 'na bağlı ABD – Türkiye İş Konseyi'nin Women'in Business (İş Dünyasında Kadınlar) çalışma grubu eş başkanları Ümran Beba (Kurucu, Beba Vakfı ve Partner, August Leadership) ve Canan Özsoy’un (GE Türkiye CEO’su) liderliğinde ve proje paydaşları TurkishWIN ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)'nin işbirliğiyle hayata geçirilmiştir.

  STEMconnector ’in global deneyimini ve TurkishWIN’in geniş mentor ve menti ağını dijital platformu BinYaprak ile buluşturan program , kurucu destekçileri olan Akbank, Beba Vakfı, Borusan Kocabıyık Vakfı, DFDS, EnerjiSA, Getir, PepsiCo Türkiye, Petrol Ofisi, Unilever ve Teknoloji Destekçisi Turkcell'in katkılarıyla gerçekleşmektedir.

  Bu program büyüdükçe güçlenecek , güçlendikçe daha çok genç kızı kariyerlerinde destekleyecektir.
  Liderler
  Bağlantı panonuza kopyalandı
  Zaman Tüneli:
  Sabitlenmiş Ögeler
  Son Etkinlikler
  • Şevval Erol grubu güncelledi
   İleti onay bekliyor
   Akış ögesi yayınlandı. Bu öge artık akışınızda görüntülenecek.
  Henüz bir etkinlik yok
  Araç ipucu içeriği yüklenemedi.
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.