Yolculuğun Keyfini Sür ?

İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı mezunu olan Gülfem Çakmakçı, kariyerine Karma International'da Ürün Yöneticisi olarak başladı. Boca Research'te Doğu Avrupa Satış Müdürlüğü, Seagate'te Ortadoğu ve Afrika’dan sorumlu Stratejik Kanal Direktörlüğü, Dell Teknoloji'de Ülke Müdürlüğü, Lenovo'da Türkiye Genel Müdürlüğü'nü yürüttü. Gestalt Lider Koçu olan Çakmakçı’nın motivasyonu, zihnin doğasını anlamak ve birlikte çalıştığı lider ve ekiplerin kaynaklarını/potansiyellerini keşfetmelerine ilham vererek kalıcı dönüşüm yaratmaktır. Bilişim sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi bulunan Çakmakçı, son yıllarda lider iletişiminde öne çıkan önemli kadın yöneticilerdendir.

Öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Yüksek Lisansı, Manchester Üniversitesi Ekonomi Yüksek Lisansı ve Lancaster Üniversitesi Sosyoloji Doktorası mezunu olarak tamamlayan Doç. Dr. Ufuk Çakmakçı, 10 seneyi aşkın süre İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde şimdi ise Piri Reis Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde görev yapmaktadır. ‘Kendini tanı, insanı keşfet ve sistemleri anla' perspektifi ile öğrenme ve öğretme bakış açısı üzerine yoğunlaştı. Cem Şen Eğitmeni olarak insan zihninin doğasını anlama, enerji geliştirme ve güçlendirme ve stres ve gevşeme teknikleri gibi alanlara odaklandı. Uluslararası akreditasyonu (ICF, PCC) olan bir Gestalt koçudur ve üst düzey lider yöneticilere bütüncül bakış açısıyla kalıcı etki yaratan koçluk desteği sunmaktadır.

Gülfem & Ufuk Çakmakçı, kurucu ortağı oldukları Prana Danışmanlık Şirketi kanalıyla, Organizasyonel Sağlık ve Mutluluk odaklı çalışmalar yapmaktadır.

BinYaprak | Süre 10:53 | İstanbul, Ocak 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak
FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/
TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak size, Gülfem ve Ufuk Çakmakçı ile birlikte yepyeni bir video sunuyor! Umarım video’yu beğenirsin!

Haydi Binyaprak'lı Ol