Haberler
6_binyaprak_bulusmalari

6. BİNYAPRAK İLHAM BULUŞMALARI

Tüm ilham almak isteyenleri ve birbirinden değerli konukların ilham dolu konuşmalarını bir araya getiren BinYaprak, bu ay da ilk günkü heyecanıyla devam ederek 6. BinYaprak İlham Buluşmaları'nı gerçekleştirdi.

Devamını okuyun
IMG_3429

2040’a kadar tüm meslekler değişecek

BinYaprak ilham buluşmalarında BinYaprak Kurucusu Melek Pulatkonak, Fütüristler Derneği Başkanı Eray Yüksek'i konuşmacı  olarak ağırladı. "Geleceğin Meslek...
Devamını okuyun
5_binyaprak_ilham_bulusmalari

5. BİNYAPRAK İLHAM BULUŞMALARI

BinYaprak 5. İlham Buluşmaları bu ay yine tüm dinamizmiyle kadın-erkek eşitliğine gönül adamış birbirinden değerli konuşmacıları, hem Facebook'ta canlı yayını izleyenlerle hem de fiziksel katılım gösteren binyaprak.com üyeleriyle ofisimiz StartersHub'da bir araya getirdi. Genç Kadın Kariyer Günü sonrası ilham almaya doyamayan herkes etkinliğimizde can kulağı ile ilham yolculuğuna eşlik etti.

Devamını okuyun
Tülin-Akın_sosyal_girişimcilik_nedir

Tülin Akın ile: Sosyal Girişimcilik Nedir?

Tülin Akın, en zor zamanların dönüm noktaları olduğunu düşünüyor, işi için en önemli kararların alındığı dönemlerin dönüm noktaları olduğunu, onlarla baş etmek ve başarılı olmak için kararlı olmanın ve devam etmenin önemini vurguluyor.

Devamını okuyun
Eray_Yuksek_gelecegin_meslekleri

Eray Yüksek ile Geleceğin Meslekleri Canlı Yayını

​Geleceğin tanımı ilginç bir kavram, zamana göre 1 saniye sonrası da, 100 sene sonrası da, 1 milyon yıl sonrası da gelecek. Fütüristlerin ilgilendiği gelecek ise 10 sene sonrası ile başlıyor, milyonlarca yıl sonrasına kadar dayanıyor. Değişen gelecekte mesleklerin aynı kalması mümkün değil, bu da geleceğin mesleklerinin neler olduğu konusunda merak uyandırıyor. Geleceğin meslekleri ile ilgili ipuçları için okumaya devam et!

Devamını okuyun
Canan-Dagdeviren_bilim_kadini_olma_yolculugu

Canan Dağdeviren ile Bilim Kadını Olma Yolculuğu

Harvard Üniversitesi'nin ilk genç akademi üyeliğine seçilen ve 12 hocadan tam notla seçilerek tarihe geçen Canan Dağdeviren hiçbir şey başarının önünde engel değildir, diyor. 

Devamını okuyun
genc-kadin-kariyer

“Yarın İçin Şimdi”: Genç Kadın Kariyer Günü Hepimize İlham Oldu

Muhteşem bir Genç Kadın Kariyer Günü daha arkamızda bıraktık! Bizi iş dünyasıyla buluşturan, mülakat tüyolarından tutun da mutlu bir hayat yaşamanın sırlarına kadar her alanda ilhamla dolduğumuz etkinlikte 1500 katılımcıyı ve yirmiden fazla konuşmacıyı ağırladık.
Devamını okuyun
GKKG2018

TurkishWIN’den Genç Kadınlara çağrı: "Yarın İçin Şimdi Harekete Geç"

TurkishWIN tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenen "Genç Kadın Kariyer Günü", 3 Mart 2018 Cumartesi günü Maltepe Üniversitesi'nde gerçekleşti. Türkiye'deki ilk...
Devamını okuyun
kadinlar-evlendikten-sonra-calismamalidir-katiliyor-musun

Çalışma hayatında kadının adı var, işi zor

​"Dijital işte kız kardeşlik network'ü" BinYaprak'ın, Xsights Araştırma ve Danışmanlık işbirliğiyle gerçekleştirdiği Kadın ve İstihdam konulu "Eşitlik Araştırması" nın yeni sonuçları açıklandı.

Devamını okuyun
binyaprak-ilham-bulusmalari-afis

BİNYAPRAK 4. İLHAM BULUŞMALARI

3 Mart'ta gerçekleştirdiğimiz Genç Kadın Kariyer Günü etkinliğinden önce BinYaprak'ın 4. İlham Buluşmaları'nda birbirinden heyecanlı birçok katılımcı ...
Devamını okuyun