Pes etme!

Özel Kadıköy Kız Lisesi'nde öğrenim gören Hande Yaşargil Ateşağaoğlu, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun oldu. İnsan Kaynakları Yönetimi alanında pek çok proje gerçekleştiren Hande, İnsan Kaynakları Yönetimi'nin, Türkiye'de "İnsan Yönetimi" olarak algılanması konusunda başarılı çalışmalara imza attı. Yaşargil, iki büyümekte olan bankada İnsan Kaynakları Departmanı'nı kurdu ve bu departmandaki her türlü görevin belirlenip yönetilmesini sağladı. MNG Bank'taki sorumlulukları sadece İK ile sınırlı kalmadı aynı zamanda reklam, halkla ilişkiler, güvenlik ve daha pek çok operasyonel görevleri de kapsadı. Daha sonra, Türk, Alman ve İtalyan ortaklı lider dergi yayıncılık şirketi olan Doğan Burda Rizzoli Media Group'ta İnsan Kaynakları Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

BinYaprak | Süre 06:49 | İstanbul, Ocak 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak
FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/
TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak size, Hande Yaşargil Ateşağaoğlu'yla birlikte yepyeni bir video sunuyor! Umarım videoyu beğenirsiniz!

Aynı Yolculuktan Videolar

Haydi Binyaprak'lı Ol