"Hızla Gelişen Dünyada Geleceğin İş Gücü" hakkında tüm soruları Dijital Bilgi Ortağımız Accenture Digital'in Ülke Lideri Erdal Güner cevaplıyor!

Erdal Güner, Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, iş hayatına yönetim danışmanı olarak başlayan Erdal Güner, kariyerine önde gelen yönetim danışmanlığı firmalarında devam etti. 2004 yılında Londra’da bankacılık ve sigorta sektörlerinde strateji danışmanlığı yapan Güner, 2012 yılına kadar başta İngiltere olmak üzere Almanya, Hollanda ve Güney Afrika ofislerinde çok uluslu büyük banka ve sigorta şirketlerinin çeşitli dönüşüm ve strateji projelerinde görev aldı. 2012 yılında Türkiye’ye dönerek Accenture Finansal Servisler Yönetim Danışmanlığı Birimi Liderliği’ne atanan Güner, Türkiye’nin önde gelen bankaları ve sigorta şirketlerinde yönetici ortak olarak strateji ve dijital dönüşüm projelerini yönetti.Günümüzde Accenture Digital’in Türkiye Yönetici Ortağı ve Lideri’dir.

Melek Pulatkonak, Avusturya Lisesi'nden mezun olup soluğu yurt dışında aldı. New York Borsası'nda iş hayatına atıldı. MBA sonrası girişimcilik serüveni başladı. hakia.com'daki kurucu ortaklığı ve 20 yıllık yurt dışı deneyimini geride bırakıp, Microsoft'da Genel Müdür Yardımcısı olarak Türkiye'ye döndü. Hayranı olduğu TED'in yaydığı dijital ilhamdan yola çıkarak, 2015'de TurkishWIN'i kurdu. 2013 yılında kurumsal hayatı bırakıp tam zamanlı TurkishWIN'de çalışmaya başladı. Yeni bir TurkishWIN girişimi olan BinYaprak'ta milyonlarca kadına "O Yaparsa Ben de Yaparım" gücünü vermek ve kadını iş hayatında harekete geçirmek için BinYaprak dijital kız kardeşlik çemberini halka halka büyütüyor. Melek aynı zamanda YenidenBiz kurucularından ve Yönetim Kurulu üyesidir.

BinYaprak | Süre 08:25 | İstanbul, Ocak 2018

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak.
Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

Bizi takip etmeye devam edin:
ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak
FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/
TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...
https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: Digital’in Türkiye Yönetici Ortağı ve Lideri Erdal Güner ve BinYaprak Kurucusu Melek Pulatkonak ile "Hızla Gelişen Dünyada Geleceğin İş Gücü", “Geleceğin İş Gücü Nasıl Geliyor”, “Çiplerin İşlem Gücü”, “Geleceğin Meslek Trendleri”, “Geleceğin Çalışanları”, “Geleceğin Şirketleri”, "Geleceğin İş Dünyasında Yapay Zeka ", “Gelecekte Yapay Zeka”, “Yapay Zekanın İş Gücüne Etkisi”, “Geleceğin Mesleği Yapay Zeka”, "Geleceğin İş Hayatına Hazırlanmak için Tavsiyeler", "Dijital Dönüşüm İş Dünyasına Ne Getirecek" hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Umarız videoyu beğenirsin.

Aynı Yolculuktan Videolar