Urfa’dan ezber bozan bir girişimci ✨

Siverek/Urfa’da doğan Münteha Adalı, 14 yaşında terör sebebiyle İstanbul’a göç edenlerden. Bankacılık ile başladığı kariyerine girişimcilik ile devam etti. KAGİDER, WPO, TOBB üyesi olan Münteha Adalı, halen ortağı olduğu ve 750 kişinin çalıştığı, Güvensan Bina Bakım Hizmetleri şirketini yönetmektedir. ARYA Kadın Yatırım Platformu'nda melek yatırımcı olan Adalı, TUKUTUKUM ile ilk yatırımını gerçekleştirdi. ARYA platformunda ve diğer STK çalışmalarında kendisi gibi girişimci olan kadınları ve gençleri desteklemektedir. Girişimlerine BY Adalı (Yeni Nesil Yeni Tatlar /Esnaf Lokantası) ile 39 Kalamış Marina Aparts işletmelerini de eklemiştir.

BinYaprak | Süre 03:54 | İstanbul, Ocak 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak

FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/

TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/

LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak size, Münteha Adalı'yla size yep yeni bir video sunuyor! Ezber bozan bir girişimci nasıl olunur bilmek merak ediyorsan doğru yere geldiniz! Umarım video’yu beğenirsin!

Haydi Binyaprak'lı Ol