Ofis Dışında - JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş

  • Gelecekte Bizi Nasıl Bir Ofis Hayatı Bekliyor?

İş dünyasının liderleri, geleceği konuşmak için “Ofis Dışında” buluşuyor. Ofis Dışında'nın üçüncü bölümünün konuğu, JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş.

Lokasyonun iş ekonomisindeki öneminden bahsederken, 2030 yılı itibarıyla internet teknolojilerinin hayatımıza neler getireceği konusundaki şaşırtıcı tahminlerini paylaşıyor.

Yaşadığı Şehir: İstanbul
Eğitim Seviyesi: Üniversite
Meslek: Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı
Biyografi: Alışveriş merkezi konsept geliştirme, kiralama ve yönetim alanlarında 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Avi Alkaş, profesyonel olarak Akmerkez, Carousel, İzmit Outlet Center için hizmet verdikten sonra 1997 yılında kendi firması Alkaş’ı kurdu. Alkaş; Maxi, Karada Marina, Olivium, Tepe Nautilus, Optimum, Armada, KayseriPark, KoruPark, İstinyePark ve Kent Meydanı gibi önde gelen projelerde önemli görevler üstlendi. Halen Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği Kurucu Üyesi, Başkan Yardımcısı olan ve Hizmet ve Danışmanlık Grup Başkanı olan Avi Alkaş, aynı zamanda Uluslararası Alışveriş Merkezleri Derneği (ICSC) Avrupa Danışmanlık Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi olarak da hizmet veriyor ve ICSC Avrupa Ödül Jürisi’nde de görev alıyor. Alkaş, ICSC J. Riordan Profesyonel Gelişim Okulu’nun da fakülte üyesi. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde master’ını tamamlayan Avi Alkaş’ın diğer ünvanları: MRICS (Türkiye bölgesinden RICS Organizasyonu üyesi) SCSM (Onaylı Üst Düzey Alışveriş Merkezi Yöneticisi), SCMD (Onaylı Üst Düzey Senior Pazarlama Direktörü)–Avrupa’da bu ünvanı alan ilk kişi, SCLS (Onaylı Üst Düzey Kiralama Uzmanı).

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok