ÖNCE KENDİNİZİ TANIYIN! - (Kadın Hakları Savunucusu) - Fatma Aytaç

ÖNCE KENDİNİZİ TANIYIN! Kadın Hakları Savunucusu Fatma Aytaç ile kariyer yolculuğu hakkında çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Dileriz bu video #kariyer planlamanızda size ilham verir.

Kanalımıza abone olmayı unutmayın; https://bit.ly/2TrApjS

BinYaprak’ta daha fazla ilham videosuna, daha çok sorunun cevap bulmasına, daha fazla insanın buluşmasına destek veren ilham kaynağı şirketlerimiz; https://binyaprak.com/sirketler
‘’İlham Veren Şirketler’’ videolarımızın tamamını izlemek için; https://www.youtube.com/playlist?list=PLJnD10SUHR9sDLT_FfV-S9QWsNWTIRzVW

BinYaprak Facebook: https://www.facebook.com/binyaprak/
BinYaprak İnstagram: https://www.instagram.com/binyaprak/
BinYaprak Twitter: https://twitter.com/binyapraktan
BinYaprak Linkedin: https://www.linkedin.com/company/binyaprak
BinYaprak Web Site: https://www.binyaprak.com


---------------------------------------

Fatma Aytaç, 1982 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nden mezun oldu. 25 yıl kadar özel sektörde bişim sistemleri mühendisi ve yöneticisi olarak çalıştı.
İş hayatından sonra Türkiye'nin Kadın ve İnsan Hakları STK’larında gönüllü olarak çalışmaya başladı. Türkiye Kadınlar Partisi'nin kurucularından ve eş başkanlarından biridir. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji mezunu olarak ikinci bir üniversite daha bitirdi. KADER Genel Sekreteriydi -KADER, siyasette kadın adayları destekleme derneğidir. Halen Kırmızı Biber Derneği'nin kurucusu ve başkanıdır. Türkiye'nin kadın hakları örgütlerinin birçok dernek davasında faal kaldı, onları BM Women’da temsil etti ve tüm dünyadaki Kadın Hakları STK'ları arasında bir ağ oluşturulmasını destekledi. Son 7 yıldır NJ, ABD'de yaşıyor.

----------------------------------------------

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak.

Aynı Yolculuktan Videolar

Haydi Binyaprak'lı Ol