Küçük Başla, Büyük Düşün, Hızlı Hareket Et

Classloom’un kurucusu Özlem Açıkel Turhan, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldu. London NewHam College’de Marketing eğitimi aldı. Kurucusu olduğu reklam ve pazarlama iletişimi ajansı Fora İletişim'de Ajans Başkan Yardımcılığı ve Başkanlık görevlerini sürdürdü. 2005 – 2006 yılları arasında Anneyiz.Biz Dergisi’nin imtiyaz sahipliğini yaptı. 2001 yılından itibaren diğer şirketi kurumsal yazılım üreticisi Workcube'ün kuruluşunda yer aldı. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını yürüttüğü Workcube'de kurumsallaşma süreci, marketing faaliyetleri, insan kaynakları, uluslararası ilişkiler, iş ortaklığı programının yapılandırılması konularına liderlik etti. Özlem Açıkel Turhan, 3 çocuk annesi ve KAGİDER (Kadın Girişimciler Derneği) üyesidir.

BinYaprak | Süre 09:19 | İstanbul, Mart 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak

FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/

TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/

LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak size, Özlem Açıkel Turhan'la birlikte yepyeni bir video sunuyor! Umarım video’yu beğenirsiniz!

Aynı Yolculuktan Videolar

Haydi Binyaprak'lı Ol