Renan Tan Tavukçuoğlu: Her Yaşta Bir Mentorun Olmalı

  • Şehir Değiştirdim, İş Ağlarımı Nasıl Oluştururum?
  • Girişimci Olmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
  • Ezber Bozan Kadın Hikayelerine Nasıl Ulaşırım?
  • İletişim Alanında Nasıl Kariyer Yapabilirim?

Renan Tan Tavukçuoğlu neden her yaşta mentorun olması gerektiğini anlatıyor.

Renan Tan Tavukçuoğlu 1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetten sonra, MBA yapmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti. 1998 yılında University of Hartford’dan MBA derecesi aldı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde, Fortune 500 şirketlerinde çalıştı. Renan, 8 yıllık yurtdışı tecrübesi sonrası Türkiye’ye döndü ve 2005 yılından bu yana WOMM konusu üzerine çalışmaya başladı. Renan Tan Tavukçuoğlu Türkiye’nin en güçlü kadın platformu olan Tavsiye Kanalı’nın ve TavsiyeEvi.com’un kurucu ortaklarındandır.

BinYaprak | Süre 06:58 | İstanbul, Nisan 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak
FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/
TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak size, Renan Tan Tavukçuoğlu ile birlikte yepyeni bir video sunuyor! Umarım videoyu beğenirsin!

Haydi Binyaprak'lı Ol