Havacılık Sektörüne Dair Merak Edilenler #1 - Saliha Yüksel

Boeing Global Services Satış Direktörü Saliha Yüksel ile "Boeing'de Satış Direktörü Olmak" konusunda gerçekleştirdiğimiz bu canlı yayın, dileriz #kariyer planlamanızda size yardımcı olur!

Kanalımıza abone olmayı unutmayın; https://bit.ly/2TrApjS

''Canlı Yayınlar''ımızın tamamını izlemek için; https://binyaprak.com/videolar

BinYaprak Facebook: https://www.facebook.com/binyaprak/
BinYaprak İnstagram: https://www.instagram.com/binyaprak/
BinYaprak Twitter: https://twitter.com/binyapraktan
BinYaprak Linkedin: https://www.linkedin.com/company/binyaprak
BinYaprak Web Site: https://www.binyaprak.com

---------------------------------------

Saliha Yüksel 1980 yılında Eskişehir’de doğdu. Anadolu Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliii bölümünü birincilikle bitirdi. Aynı üniversitede Sivil Havacılık Yönetimi bölümünde master yaptı. 2002 yılında AtlasJet’te çalışmaya başladı. Genel Müdür Asistanlığı, Kalite Denetimi ve Uçuş Operasyonu alanlarında çalıştı. 2003 yılında Tayland’a giderek Thaijet’te Yönetici Asistanı ve Kalite Güvencesi alanında çalışmıştır. 2005 yılında Corendon Havayollarında Maliyet Kontrolü alanında çalıştı. 2008 yılında Gözen Holding bünyesindeki Uluslararası Uçuş Eğitim Merkezi’nde Satış Operasyonları Müdürü Ticari Koordinatör olarak çalıştıktan sonra Boeing’de çlışmaya başladı. Saliha Yüksel halen Boeing Global Services Satış Direktörü olarak görevine devam etmekte.

---------------------------------------

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak.