Selin Özbek Cittone size yaptığın işi sevmenin önemi anlatıyor!

Eğitimini İtalyan Lisesi ardından İstanbul Üniversitesi Hukuk Bölümü'nde tamamlayan Selin Özbek Cittone, 1999 senesinde İstanbul Barosu'na kayıt oldu. Kariyerine Türkiye'nin en saygın hukuk bürolarından biri olan Hergüner Bilgen Özeke'de stajyer olarak başladı. 2000 senesinde iş hayatına kısa bir ara verip University of Pennsylvania'da Hukuk Fakültesi'nde yüksek lisansını tamamladı (LLM, Law). Ardından tekrar Hergüner Bilgen Özeke'de kariyerine devam etti. Yaklaşık yedi senelik deneyimden sonra aile şirketi olan Özbek Hukuk Bürosu'na katıldı. İstanbul Üniversitesi'nden iki sınıf arkadaşı ile birlikte Özbek Avukatlık Ortaklığı'nda yönetici ortaklardan biri. Türk ve yabancı şirketlere şirketler hukuku, sermaye piyasaları ve proje finansmanı alanlarında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

BinYaprak | Süre 05:57 | İstanbul, Ocak 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

Bizi takip etmeye devam edin:

ABONE OL: http://bit.ly/BinYaprak
FACEBOOK: https://www.facebook.com/binyaprak/
TWITTER: https://twitter.com/binyapraktan
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/binyaprak/
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/biny...

https://www.binyaprak.com

Bu Video Hakkında: BinYaprak size, Selin Özbek Cittone ile birlikte yepyeni bir video sunuyor! Yaptığın işi sevmenin önemini anlatıyor. Umarım videoyu beğenirsiniz!

Haydi Binyaprak'lı Ol