Tolga Bağ: İçindeki Tutkuyu Bul

  • İşte Eşitliğe İnanıyorum, Nasıl Fark Yaratabilirim?

Haydarpaşa Lisesi’nden mezun olan Tolga Bağ, 2011 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Erasmus Değişim Programı dahilinde Avusturya’da uluslararası ticaret üzerine bir yıl boyunca eğitim aldı ve sonrasında Londra'da King’s College’da Uluslararası Politik Ekonomi alanında yüksek lisansını tamamladı. İngiltere’deyken ve Türkiye’ye döndüğünde IHS’de Siyasi Risk Analisti olarak çalıştı. Karadeniz Ekonomik İşbirliği, BP ve Polat Enerji’de staj deneyimleriyle beraber Ekonomi ve Dış Politika Merkezi’nde araştırma asistanlığı yapan Tolga, şu anda APCO Worldwide’da Proje Danışmanı olarak görevini sürdürmektedir.

BinYaprak | Süre 04:49 | İstanbul, Şubat 2016

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

Bizi takip etmeye devam edin:
https://www.facebook.com/binyaprak/
https://twitter.com/binyapraktan
https://www.instagram.com/binyaprak/
https://www.linkedin.com/company/binyaprak

www.binyaprak.com

Yaşadığı Şehir: İstanbul
Eğitim Seviyesi:
Meslek: Proje Danışmanı
Biyografi: Haydarpaşa Lisesi mezunu olan Tolga Bağ, 2011 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Londra'da King’s College’da Uluslararası Politik Ekonomi alanında yüksek lisansını tamamladı. Lisans eğitimi süresince BSEC, BP ve Polat Enerji’de staj deneyimleriyle beraber, Rusya ve Minsk Devlet Dilbilim Üniversitesi’nde Rusça eğitimi aldı. Londra ve İstanbul’da HIS için Siyasi Risk Analisti olarak çalıştı. Cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasında gönüllü danışmanlık yapan Tolga, daha önce Ekonomi ve Dış Politika Araştırma Merkezi’nde araştırma asistanlığı yapmıştır. APCO Worldwide’da Proje Danışmanı olarak görevini sürdürmektedir.
Haydi Binyaprak'lı Ol