ULUSLARARASI NETWORK'LERDE YER ALIN! Doğan Holding Yönetim Kurulu Danışmanı ve Fark Holding ve Hub Girişim Sermayesi Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Özge Bulut Maraşlı ile kariyer yolculuğu hakkında çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Dileriz bu video #kariyer planlamanızda size ilham verir.

Kanalımıza abone olmayı unutmayın; https://bit.ly/2TrApjS

BinYaprak’ta daha fazla ilham videosuna, daha çok sorunun cevap bulmasına, daha fazla insanın buluşmasına destek veren ilham kaynağı şirketlerimiz; https://binyaprak.com/sirketler
‘’İlham Veren Şirketler’’ videolarımızın tamamını izlemek için; https://www.youtube.com/playlist?list=PLJnD10SUHR9sDLT_FfV-S9QWsNWTIRzVW

BinYaprak Facebook: https://www.facebook.com/binyaprak/
BinYaprak İnstagram: https://www.instagram.com/binyaprak/
BinYaprak Twitter: https://twitter.com/binyapraktan
BinYaprak Linkedin: https://www.linkedin.com/company/binyaprak
BinYaprak Web Site: https://www.binyaprak.com


---------------------------------------

Özge Bulut Maraşlı, Doğan Holding Yönetim Kurulu Danışmanı, May Yapım Yönetici Ortağı, Fabu Mühendislik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Doğan Müzik , Net D, Slowtürk, D Yapım Şirketleri Yönetim Kurulu üyesi, Fark Holding ve Hub Girişim Sermaye şirketi Bağımsız Yönetim Kurulu üyesidir.

Mayıs 2018’e dek Kanal D ve D Yapım şirketlerinden sorumlu CEO’su olarak görev yapan Bulut Maraşlı, Dogan Televizyon’a geçmeden önce Doğan Holding’de Stratejik Planlama Başkan Yardımcısı görevinde bulunmuş; 2006 – 2011 yılları arasında şirketin Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İlişkiler Bölüm Başkanı olarak çalışmıştır. 2003 – 2006 yılları arasında H.Ö. Sabancı Holding A.Ş CEO’suna bağlı olarak stratejik planlama, iş geliştirme, M&A, enerji projelerinin özelleştirilmesi ve yeniden yapılandırılması, Telekom, gıda, perakende ve çimento iş birimleri gibi birçok sektörde danışmanlık yapan Maraşlı iş hayatına Marsa Kraft Foods şirketinde finans ve iş geliştirme yönetimlerinde çeşitli rollerde yer alarak başlamıştır.

Bulut Maraşlı, Yönetim Kurulunda Kadın Yönetim Kurulu üyesi, Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, American Turkish Society Young Global Leaders Nomination Committee üyesi, International Academy of Television Arts & Sciences Yönetim Kurulu Üyesi, Profesyonel İş Kadınları Derneği Danışma Kurulu Üyesi ve G20 Genç Küresel Liderler Alumni üyesidir. World Economic Forum, Dijital Medya Okur Yazarlığı Projesi İcra Kurulu ve MEI Strateji Yöneticileri Kurulu üyesidir.

Özge Bulut Maraşlı, Sabancı Üniversitesinde Master derecesi bulunmaktadır, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. 2016 yılında Yönetim Kurulunda Kadın Projesi 2. Dönem Mentileri arasında yer alan Bulut Maraşlı 1996-98 dönemi Sabancı Holding’in Yetenek Havuzu üyesidir.

----------------------------------------------

BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak.

Aynı Yolculuktan Videolar

Haydi Binyaprak'lı Ol