BarisOzcan-KanalFoto

2018'de Zinciri Kırma!

​Barış Özcan'dan söylemesi, bizden dinlemesi: "Yeni yılda hedeflerinize adım atarken havlu atmamak için zinciri kırma ve hedefini ikiye böl"


​Barış Özcan'dan söylemesi, bizden dinlemesi: "Yeni yılda hedeflerinize adım atarken havlu atmamak için zinciri kırma ve hedefini ikiye böl"

​Barış Özcan ile 21 Aralık'taki BinYaprak buluşmamıza katılanlar bilirler. Pek bir ilhamla dolduk, çok çok okuyacağım, bardağı dolduracağım, zinciri kırmayacağım diye motive olduk!

Seninle yeni yılda hayatını değiştirebilecek, zinciri kırma ve hedefini ikiye böl hareketinden bahsedeceğiz. Herkes gibi sen de yeni yılda hayatında bir şeyi değiştirmek istiyorsan, Barış Özcan'a kulak ver. Yalnızca dört kural var:

1) Ölçülebilir bir hedef koy: Örnek; günde 10 bin adım atacağım.

2) Hedefini ikiye böl: Neden? Erişilebilir hedefleri her gün tutturmak, zinciri tamamlamak daha kolay! İstatistiklere göre Ocak ayının sonunda hedef koyanların yarısı vazgeçiyormuş. Tanıdık geldi mi?

3) Hedefi her gün tamamla.

4) Beynini hackle, hedefini görselleştir, her gün "hedefimi tamamladım" çarpını at: 

Zinciri görselleştirmek için farklı metodlar kullanabilirsin. Barış'ın her sene hazırladığı özel bir takvim var. Bu takvimi ücretsiz olarak indirip bastırabilir, ya da renkli versiyonunu satın alabilirsin. 2016 yılında Barış'ın paylaşmaya başladığı "zinciri kırma ve hedefi ikiye böl" videolarından 2017 yayınını buradan izleyebilirsin:​

 Barış'ı keyifle seyredip ilham alacağına eminiz. Çarpılarını sen de inci gibi diz, yola çık, yolun açık!​ 

PS: Sevgili Barış Özcan'ın YouTube kanalındaki içeriklerine hayranlığımız çok büyük. Barış ile yollarımız, Konsol Üssü'nun başlattığı "YouTube" un dibi hareketine bu video ile destek verince, birden kesişti. YouTube'un dibindeki 25 kanaldan biri olarak BinYaprak'a yer verince- ki gönülden teşekkür ediyoruz- abone sayımız 2500 lerden 15 binlere çıktı.​​

 

Yorum

Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Haydi Binyaprak'lı Ol