Kabul ederek, https://binyaprak.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.

  2 dakika okuma süresi (355 kelime)
  Öne Çıkarılmış 

  BinYaprak Eskişehir’de

  Merhaba ben Ayşegül Güvenç, TurkishWIN ve BinYaprak'ın Anadolu Üniversitesi kampüs temsilcisiyim ve size Eskişehir'deki ilham buluşmamızı anlatmak için buradayım!

  BinYaprak-Eskiehirde-cover

  Merhaba ben Ayşegül Güvenç, TurkishWIN ve BinYaprak'ın Anadolu Üniversitesi kampüs temsilcisiyim ve size Eskişehir'deki ilham buluşmamızı anlatmak için buradayım!

  Bundan birkaç ay önce bir sabah uyandım ve bir mail zinciri ile karşılaştım. Eskişehir'den iki girişimci süper kadın (Unit090 Paylaşımlı Ofisin kurucuları Ayşem Gökbayrak ve Ayşe Seda Kürkçüoğlu) ve enerjisiyle hayran bırakan diğer süper kadın Bizim İK İşleri'nden Mine Yücesoy BinYaprak ile Eskişehir'de bir etkinlik düzenlemek istiyordu ve Eskişehir'de BinYaprak ve Turkishwin kampüs temsilcisi olduğum için Melek Hanım'ın yönlendirmesi ile bana ulaşmışlardı. Hemen çok heyecanlandım ve maile cevap verdim. Ardından bir buluşma ayarladık. Çok heyecanlı ve istekli 4 kadın olarak Eskişehir'de; Eskişehirli başarılı kadınlar ile öğrencileri ve Eskişehir'deki bir sürü kadını bir araya getirmek ve bir ilham buluşması yapmak istiyorduk. Hemen çalışmalara başladık. Etkinliğimizin kampüs tarafı bendeydi ve Eskişehir'deki iki üniversiteden ulaşabileceğim kadar genç kadına ulaşmaya çalıştım. Hatta iletişim halinde bulunduğum bir hocamdan etkinliğimizin duyurusunu yapmasını istedim ve bize köşe yazısında yer verdi. 

  Ve 1 Mart 2019'da "BinYaprak Eskişehir'de, Bir İlham Buluşması" etkinliğimizi Eskişehir Ticaret Odası'nda gerçekleştirdik. Benim için inanılmaz heyecan verici bir etkinlikti. Farklı çevrelerden bir sürü kadın tek bir amaç için oradaydı: Başarılı kadınların hikayelerini, nasıl başardıklarını dinlemek ve ilham alıp ilham vermek! Etkinlik sonunda bir sürü genç kadın benimle iletişime geçti ve kendilerinin de TurkishWIN ve BinYaprak'ın bir parçası olmak istediklerini, gönüllü olarak çalışmak ve Eskişehir'de bir ilham çemberi oluşturmak istediklerini söylediler. Fakültede dersime giren hocalarımdan böyle güzel şeylerle uğraştığım için bir sürü tebrik aldım. Benim için harika bir deneyimdi ve bir sürü genç kadını TurkishWIN ve BinYaprak'tan haberdar edebilmek, kadın dayanışmasını birebir gözlemlemek ve bunun içinde bulunmak çok güzel hissettirdi. Yeni etkinliklerde görüşmek üzere... 

  Etkinliğimizin konuşmacılarını incelemek isterseniz:

  -Mine Yücesoy, Bizim İK İşleri Kurucusu (Moderatör)
  -Merve Altundağ, BinYaprak İlham Kaynağı
  -Sümeyye Boyacı, Milli Paralimpik Yüzücü – Avrupa Şampiyonu
  -Hüsniye Tali, ETO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı

  Bahsettiğim Köşe Yazısı:

  ...

  Dirençlilik - Prof.Dr. Alper Çabuk

  Geçen hafta Çarşamba günü 21:23’de Çanakkale’de 5.3 büyüklüğünde meydana gelen deprem, İstanbul ve İzmir’de de hissedildi ve korku yarattı Prof.Dr. Alper Çabuk yazdı: Dirençlilik
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  Kabul ederek, https://binyaprak.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.

  © 2021 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.