Kabul ederek, https://binyaprak.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.

  3 dakika okuma süresi (523 kelime)
  Öne Çıkarılmış 

  Bu Bir Veda Değil

  BinYaprak saha operasyonlarının ve sosyal medya kanallarının yıldızı Ezgi Diliçıkık'ı yeni yolculuğuna uğurlarken ona bir ekip dolusu kalp göndermek istedik. Ezgi, iyi ki tanıştık!

  bu-bir-veda-degil-ezgi-ekip

  BinYaprak saha operasyonlarının ve sosyal medya kanallarının yıldızı Ezgi Diliçıkık'ı yeni yolculuğuna uğurlarken ona bir ekip dolusu kalp göndermek istedik. Ezgi, iyi ki tanıştık!

  "Ezgiciğim seni tanıyalı çok kısa bir zaman oldu ama pozitif enerjini hemen hissettiğimi söylemeliyim. Pozitif enerjin, yüzündeki gülümsemen bana harika hissettirdi. Hayat boyu hep gülmen dileğiyle ❤"

  Arzu

  "Ezgicim, biliyorsun di mi; sende bu her şeyi kucaklayan kalp, bu tatlı dil, bu 'tamam sorun değil' derken hafiften arkadan gelen 'mini panik gülücüğü' olduktan sonra yapamayacağın hiç bir şey yok. Bol teşekkür, bol ❤, bol bol yakında görüşmek üzere..."

  Aslı

  "Sen ne düşünüyorsunuz Bahar Hanım?" ile kırdık zincirlerimizi, ne de iyi ettik. Pazartesi Salı günlerimin sadık dostu oldun daha sonrasında, havuçlu tarator günümüze neşe kattı. Her küçük şeyden eğlenmeyi bildik, kahkahalarla güldük. Seni çook ama çok özleyeceğim. Hayatının bu yeni dönemi sana nice güzellikleriyle gelsin!"

  Bahar

  "Staja başladığım ilk gün ilk konuştuğum kişi sendin ve o günden beri de hiç susmadan yolumuza devam ediyoruz. İşe adapte olabilmemdeki en büyük motivasyon kaynaklarımdan biri oldun ve iyi ki vardın. Sen ve her gün "Hava iğrenç." demelerin olmadan ofis Hub biraz eksik kalacak. Yine de klasik cümle 'bu bir veda değil' seni özlememe fırsat verme sakın. Hep mutlu ol çünkü bunu çok hak ediyorsun ❤"

  Berfin

  "Ezgiciğim, ne desem, memnuniyetimi ve hüznümü aynı anda nasıl ifade etsem bilemiyorum. GKKG için gecenin bir saati yüzümüzü boyarken hissettiğimiz heyecanı, odamızı terk etmeden yaşadığımız "üçgen ayak" anını ve kahkahalarımızı, zaman zaman telefonun ucunda titreyen sesini, klavye başında birbirimizi görmeden anlaşmalarımızı ve tabi ki daha birçok şeyi asla unutmayacağım. Özellikle bu değişim sürecinde hep yanımda olduğun, aramızdaki kilometreleri bana hissettirmediğin için çok teşekkür ederim. Sen olmasan, bu kadar hızlı adapte olamazdım. Biliyorsun her zaman yanında olmaya devam edeceğim, bir sonraki buluşmamızı iple çekiyorum!"

  Duygu 

  "Ezgicim seninle çok kısa süre çalışma fırsatı buldum. Ancak şunu söyleyebilirim ki tanıdığım en pozitif ve sakin insanlardan birisin. Bütün güzellikler seninle olsun❤"

  Ebru

  "Kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş tatlı Ezgim, seninle çember olmuştuk aylar önce, o gün daha da çok tanıdım, daha da çok sevdim seni... Ofise girdiğimde gülen yüzünle karşılacağımı bilmek, senden dizi tüyoları almak en güzeliydi! Hayat bizi hep karşılaştırsın güzellik! Çoook kalp, çook öpücük sana!"

  Elif

  "Ezgicim daha yolun başındasın, hayatına yön verecek olan çalışma hayatına BinYaprak ile başlamış olman umarım senin için güzel fırsatlar doğuran bir kilometre taşı olur. Yenilikler hayatına huzur ve mutluluk getirsin!"

  Güray

  "Ezgi, TurkishWIN'deki ilk günümden beri bana hep çok sıcak davrandın. Yüzünde mutlaka bir gülümseme var ve İngilizce şakalarıma hep benimle birlikte güldün. Her zaman sorularıma cevap vererek bana yardımcı oldun ve çok kısa bir süreliğine de olsa seninle çalıştığım için çok mutluyum. En iyi dileklerimle." 

  Margery

  "Ezgicim! Her koşulda sakin kalmak nasıl bir şeymis, seni tanıyarak deneyimlemiş oldum. İyi bir fikir geldiğindeki hallerini, yaratıcı fikirlerini, vegan kültürüyle beni yakınlaştırmanı ve birden "ah bu kek galiba vegan değil" telaşına kapılmalarını özleyeceğim. Biliyorsun BinYaprak bir patika uzaklığında (he - he). O güzel ışığını arada buraya da savur. Güzel işler ve fikirlerle dostluk çemberinde yola devam! Her şey gönlünce olsun."

  Melek

  "Ezgiciiim! Seninle tanıştığımız bu kısacık sürede senin nasıl mükemmel biri olduğunu anladım ❤ Her soruma hiç sıkılmadan cevap verdiğin, veganizm gibi zor bir akıma giriş yaptığın ve her zaman samimi bir şekilde yaklaştığın için çok teşekkür ederim. Hayat, sana hep çok güzel kapılar açsın. İyi ki seni tanımışım, seninle çalışma fırsatı yakalamışım!"

  Neslihan

  Ezgimiz, hem tek tek hem de bir bütün olarak bunu seninle paylaşmak istedik; her zaman bu ailenin vazgeçilmez bir parçası olacaksın.

  İlhamla,

  BinYaprak & TurkishWIN Ailen

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  Kabul ederek, https://binyaprak.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.

  © 2020 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.