nilufer-olmezcan-yoga-binyaprak

Nilüfer Ölmezcan ile Online Çocuk, Yetişkin, Hamile Yogası Deneyimleri

"Her şey zamanında, kararında" felsefesi ile hayatında denge kurmuş olan sevgili Nilüfer Ölmezcan ile pandemide online yoga derslerini konuştuk!

bilge-os-esnek-calisma-kapak-fotografi

Çocuk Kahkahalarına Özlemle Evden Çalışma Deneyimleri

Bilge Oş, kendini çocuklara adamış bir öğretmen, yoga eğitmeni ve bir anne. Ben kendisinin çiçeği burnunda evden çalışma deneyimlerini onun güzel sesinden dinledim, aynı ruhu yansıtmak ümidiyle de sizler için kaleme aldım.

dilem-serbest-esnek-calisma

İllüstratör Dilem Serbest'in Renkli Esnek Çalışma Deneyimleri

Kişiliği, oyuncakları ve çizimleriyle rengarenk bir kadının çalışma ortamındayız. Bu röportajımızda Koronavirüs öncesi ve sonrası evden çalışma deneyimleriyle illüstratör ve oyuncak toplayıcısı Dilem Serbest'i dinledik.

ipek-gokozan-kapak-fotografi

Uzman Psikolog İpek Gökozan ile Evden Çalışma Üzerine Röportaj

Uzman Psikolog İpek Gökozan, koronavirüs pandemisi ardından hayatımıza giren #Evdekal hareketinin bireyler üzerindeki etkisini BinYaprak için değerlendirdi. Röportaj detayları için hadi yazının devamına!

Murat-Eren-remote-working-cover-fot_20200306-112807_1

Esnek Çalışma Deneyimleri: PwC Hollanda Creative Advisor'ı Murat Eren ile Röportaj

İş hayatındaki motivasyonu artırmak için rutini kırmanın önemine inanan Murat Eren, Amsterdam'da PwC'nin merkez ofisinde gözlemlediği esnek çalışma deneyimlerini bizlerle paylaştı.

kemal-ozel-microsoft-ik-cover

Microsoft'ta Esnek Çalışma: Orta Doğu ve Afrika İK Müdürü Kemal Özel ile Röportaj

Aidiyet hissinden, iş takibine rol model olan ve en önemlisi çalışanına "ben sana güveniyorum" diyebilen Microsoft Türkiye'de esnek çalışma sistemini Orta Doğu ve Afrika İnsan Kaynakları Müdürü Kemal Özel'den dinledik. Detaylar yazının devamında!

IMG_4255

Eşofmanla Çalışma Devrimi: Freelancer Ziyahan Çetin ile Röportaj

On senelik çalışma deneyiminin ardından kendi işinin patronu olan Görsel İçerik Üreticisi, Fotoğrafçı ve Videographer Ziyahan Çetin ile esnek çalışma üzerine samimi bir röportaj yaptık. Ziyahan'ın eşofmanla çalışma devrimi ve freelance çalışma önerileri yazının devamında!

ceren-tarsus-esnek-calisma-deneyimleri

Esnek Çalışma Deneyimleri: Mars Gıda Avrupa Bölge Pazarlama Müdürü Ceren Tarsus ile Röportaj

Zaman ve mekan kavramları değiştikçe, esnek çalışmak bir lüks değil mecburiyet haline gelecek. Bu kez uzaktan çalışma deneyimlerini Londra'da yaşayan Ceren Tarsus'tan dinledik. Cevaplar yazının devamında!

ford-otosan-esnek-calisma-orcun-kaplan-roportaj-cover

Esnek Çalışma Deneyimleri: Ford Otosan'da Ekip Lideri Murat Orçun Kaplan ile Röportaj

Esnek çalışma bir ütopya mı? Ford Otosan ekip liderlerinden Murat Orçun Kaplan ile ​kurumsal firmada esnek çalışma sistemi üzerine bir röportaj yaptık. Cevaplar yazının devamında!

irmak-gough-cover-photo

Esnek Çalışma Deneyimleri: LinkedIn Tüketici Destek Uzmanı Irmak Gough ile Röportaj

Dublin'de görev yapan Irmak'a esnek çalışma deneyimlerini sorduk. İşini iyi yapan kişinin çalıştığı yerin çok da önemli olmadığını düşünen Irmak'ın cevapları yazıda!

patrick-tomasso-fMntI8HAAB8-unsplas_20190930-192704_1

Esnek Çalışma Deneyimleri: Visa Proje Yöneticisi Seçil Ural ile Röportaj

Visa Proje Yöneticisi sevgili Seçil Ural ile esnek çalışma deneyimleri üzerine samimi bir röportaj yaptık. Detaylar yazıda!   Kısaca kendinizi tanıtır mısı...
andrew-neel-cckf4TsHAuw-unsplash

Allianz Türkiye Esnek Çalışma Deneyimleri: Serpil Özbucak Civil ile Röportaj

Allianz Türkiye Sağlık Sigortaları bölümünde çalışan sevgili Serpil Özbucak Civil ile esnek çalışma deneyimleri üzerine samimi bir röportaj yaptık. Detaylar yaz...
Home-Office

Allianz Türkiye Esnek Çalışma Deneyimleri: Melike Öniz ile Röportaj

Allianz Türkiye'de Finansal Sigortalar alanında çalışan sevgili Melike Öniz ile esnek çalışma deneyimleri üzerine samimi bir röportaj yaptık. Detaylar yazıda!

Odanı Hazırla

Daha Az Mesai ile Daha Çok Verim: Esnek Çalışma Tüyoları

Plansız hareket edince, hayat insana "dur" emri veriyor. Durma moduna geçmeden önce verimli çalışabilmen için esnek çalışma sürecini birlikte planlayalım.

Esnek-Calismanin-Avantajlari-Dezavantajlari

Esnek Çalışmanın Avantajları ve Dezavantajları

Esnek çalışmak için farklı sebeplerimiz olsa da, aslında ortak dileğimiz kişisel zaman. Peki, "zaman" düşündüğümüz kadar masum mu birlikte bakalım.