Arçelik

  • HAYATINI ÇOK İYİ PROGRAMLA! Arçelik A.Ş. Medya İlişkileri Yöneticisi Çiler Teber ile kariyer yolculuğu hakkında çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Dileriz bu video #kariyer planlamanızda size ilham verir.

   İstanbul doğumlu Çiler Teber, Pertevniyal Lisesi mezunu. Üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde tamamlayan Çiler, kariyerine Milliyet’te başladı ve ardından Beko’da 10 sene Reklam Uzmanı olarak yer aldı. Son 8 yıldır da Arçelik’te Medya İlişkileri Yöneticisi olarak kariyerine devam ediyor. Çiler, çalıştığı sırada 3 çocuk sahibi oldu ve aynı zamanda Marmara Üniversitesi’nde Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı.  • KADIN İSTERSE YAPAR! Arçelik A.Ş. Forklift Operatörü Kamer Can ile kariyer yolculuğu hakkında çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Dileriz bu video #kariyer planlamanızda size ilham verir.

   Kamer Can, lise eğitimi sonrasında iç tasarım ve dekorasyon alanında çalışmaya başlayarak iş hayatına adım attı. Ardından evlendi ve çocuk sahibi olunca çalışmaya bir süre ara verdi. Çocuklarının büyümesiyle birlikte aile bütçesine katkıda bulunmak için yeniden çalışma hayatına dönmeye karar verdi. Arçelik’in kadın Forklift Operatörü programına başvurdu ve kabul edildi. Halen Arçelik’te Forklift Operatörü olarak kariyerine devam etmektedir. 2 çocuk annesi olan Kamer’in şimdi en büyük hayali, çocuklarının büyüdüklerini ve okuduklarını görebilmek.

    

  • Mine Yücesoy Dirancı'nın moderatörlüğünde EnerjiSA Üretim İK Direktörü Ahmet Kumbasar, Arçelik Global Yetenek ve Organizasyonel Gelişim Grup Yöneticisi Pınar Arslan ve Logo Grup Direktörü, Ücret, Ödüllendirme ve Çalışan İlişkileri Nebahat Keskin ile ''Pandemi Döneminde İnsanı Dönüştürenler'' isimli yayın gerçekleştirdik!
   #Pandemi sürecinde sektörde neler oluyor, nasıl etkiler yaşandı ve bu sorun nasıl bir dönüşüme dönüştü? Cevabı videoda! #EnerjiSA #Logo #Arçelik #İKDönüşümSohbetleri   BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak

  • POZİTİF OL! Arçelik A.Ş. Test Ayar Operatörü Gülşen Karahan’la kariyer yolculuğu hakkında çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Dileriz bu video #kariyer planlamanızda size ilham verir.

   Gülşen Karahan, Hatay’ın İskenderun ilçesinde ilk, orta ve lise eğitimini tamamladı. Ardından Niğde Üniversitesi Deri Konfeksiyon bölümünden mezun oldu. Bir süre modelistlik yaptı. Ani bir kararla kargo sektöründe çalışmaya başladı. Kısa bir süre içerisinde şube müdürü oldu. Sonrasında ise Bölge Müdürü Yardımcılığı pozisyonunda çalıştı. İlk çocuğunun doğumundan sonra bir eğitim kurumunda finans alanında 5 sene çalıştı. İki çocuk annesi Gülşen, şimdi Arçelik’te Test Ayar Operatörü olarak çalışmaktadır.

  • #NeOkusamNeOlsam
   Meslek tercihinden ne kadar eminsin? Sanayi 4.0 mesleklerine bir göz at!
   Arçelik Çayırova Çamaşır Makinesi İşletmesi - Saha Çalışanı Murat Arda anlatıyor.

  © 2020 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.