Yakınınızdaki grupları bulun ...
  Öne Çıkan Gruplar
  1.    Herkese açık
  #IamRemarkable, Google içinde başlamış olan bir inisiyatif. #IamRemarkable atölyelerinin amacı kadınların başta olma...
  #IamRemarkable, Google içinde başlamış olan bir inisiyatif.

  #IamRemarkable atölyelerinin amacı kadınların başta olmak üzere toplumda yeterince temsil edilemeyen grupların iş ve özel hayatlarında kendilerini başarılarını daha güvenli bir şekilde ifade etmelerini sağlamaktır.

  Yaklaşık 2 saat süren çevrimiçi atölye çalışması, Google tarafından eğitim alan kolaylaştırıcılar tarafından gerçekleştiriliyor.

  #IamRemarkable atölyeleri katılımcıların iş ve özel hayatlarındaki başarıları daha güvenli bir şekilde ifade etmelerine yardımcı olmak ve özellikle kadınların cam duvarları sorgulamalarını ve kırmalarına destek olmak amacıyla kurgulandı. Daha fazla bilgiye bu linkten ulaşabilirsin: https://iamremarkable.withgoogle.com/

  Bahar aylarında gerçekleşecek #IamRemarkable atölyelerinde kolaylaştırıcımız Google Uygulama Gelistirme Partner Yöneticisi Tuğçe Savaş olacaktır.

  Atölye tarihleri:
  - 30 Ocak 2023,19.30-21.00
  - 22 Şubat 2023,19.30-21.00
  - 1 Mart 2023, 19.30-21.00

  Katılımın için formu doldurman gerekmekte!
  1.    Herkese açık
  BinYaprak Global Kariyerler yolculuğumuzda şimdiki durağımız Birleşik Krallık!
  1.    Herkese açık
  Bu dijital platformda enerji sektöründe kariyerinin başındaki genç kadınların faydalanabileceği pek çok kaynak doküman, ...
  Bu dijital platformda enerji sektöründe kariyerinin başındaki genç kadınların faydalanabileceği pek çok kaynak doküman, ipucu, bağlantı ve rol modellerin ilham veren hikayeleri seni bekliyor!
  1.    Herkese açık
  BinYaprak Global Kariyerler yolculuğumuzda şimdiki durağımız Kanada.
  1.    Herkese açık
  BinYaprak Global Kariyerler yolculuğumuzda şimdiki durağımız Almanya.
  1.    Herkese açık
  Depremden etkilenen üniversiteli kız kardeşim! İş ve staj arama sürecinde asla yalnız değilsin. Senin için varız...
  Depremden etkilenen üniversiteli kız kardeşim!

  İş ve staj arama sürecinde asla yalnız değilsin.

  Senin için varız ve buradayız! İnişli-çıkışlı bir yolculuk olan iş arama yolculuğunda sana destek olacak BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberi seni bekliyoruz!

  8 hafta boyunca, 5 kişilik kız kardeşlik grubunda, sana eşlik ederek kariyer koçluğu yapacak bir insan kaynakları uzmanı ile haftalık buluşmalarda hedeflerini paylaşabilir, sorularını sorabilir, özgeçmişini ve LinkedIn profilini güncelleyerek ağlarını genişletebilirsin.

  Mart döneminde programa katılan tüm kız kardeşlerinle tanışabilir ve deneyimlerini paylaşarak sen de onlara katkı verebilirsin. Programımız ücretsiz; her hafta ‘önerilerle’ dolu bir e-posta, sana özel hazırladığımız etkinliklerle birlikte seni bekliyor. Vurgulamak isteriz ki; iş arama çemberleri bir deneyim paylaşım programı olup, işe yerleştirme servisi ya da garantisi verilmemektedir.

  İlk pilot iş arama dayanışma çemberimize katılım davetini, #AskıdaBursVar başvurusu yapan, 3. ve 4. sınıfta okuyan ve staj-iş aradığını belirten kız kardeşlerimizle paylaşıyoruz. Programımız, 22 Mart 2023 tarihinde başlayacak.

  Sana destek olmak için bir araya gelen Askıda Ne Var, KAGİDER, PERYÖN ve TurkishWIN ağlarının işbirliğiyle hayata geçen iş arama çemberlerimiz büyüyüp, pilot programımızla kazandığımız deneyim ve geri bildirimlerle bu deprem destek programının erişim kapsamını hızla genişleteceğiz. Yeni programlarımız düzenli olarak ve hızla açılacak.

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’müzde daha çok dayanışma ve kız kardeşliğin olacağı bir sene diliyor, tüm paydaşlarımızı BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberi davet ediyoruz.

  Depremden etkilenen ve iş arayan kız kardeşlerimiz! Programımız çok yakında 18-50 yaşlarında ve depremden etkilenen tüm kadınları kapsayacak. Ön kayıt formunuzu buradan doldurmak için linki takip et:

  https://forms.gle/v73GqpHmndPuHqYK6

  İşte fırsat eşitliğine kalp ve emek koyan sivil toplum kuruluşları ve hayal ortaklarımız! Sizin katkı ve katılımınızı bekliyoruz. Birlikte güçlüyüz. Birlikte çok daha fazla kız kardeşimize destek olabiliriz. Katkı ve katılım formumuzu bu linkten doldurabilirsiniz.

  https://forms.gle/Xi7jaJ7NzSYMDkmNA

  Kız kardeşlerimize kolaylaştırıcılık yaparak destek vermek ve 8 haftalık programımızda gönüllü olmak isteyen insan ve kültür uzmanları, sizleri bekliyoruz! Katkı ve katılım formumuzu bu linkten doldurabilirsiniz:

  https://forms.gle/eW2nuUFbPnAGfw9a7

  Kadını kazanınca ‘kazanacağını’ bilen ve destekleyen kurumlar! Programımızın duyurularında, ekiplerinizden gönüllü kolaylaştırıcılarınız ve fırsat paylaşımlarınızla programa destek olabilirsiniz. Katkı ve katılım formumuzu bu linkten doldurabilirsiniz:

  https://forms.gle/Xi7jaJ7NzSYMDkmNA


  #isararkenyalnizdegilsin #istekizkardeslik #birliktegucluyuz #askidanevar #kagider #peryon #turkishwin #binyaprak

  1.    Özel
  Milyon Kadına Mentor Programı mentiler grubu.
  1.    Özel
  Milyon Kadına Mentor programı Mentorlar grubu.
  1.    Özel
  Networking alanında rol modelini bul, tüyoları kap, ağını genişlet!
  1.    Herkese açık
  Erasmus deneyimin hakkında sorularını ve deneyimlerini paylaş! Erasmus deneyiminin sana kattıkları ve tavsiyelerini bu...
  Erasmus deneyimin hakkında sorularını ve deneyimlerini paylaş!
  Erasmus deneyiminin sana kattıkları ve tavsiyelerini bu grupta paylaş!
  Erasmus tüyoları, ilham verenler ve daha fazlası hepsi bu grupta biraraya geliyor ;)
  1.    Özel
  Stres Yönetimi tüyolarını kap!
  1.    Herkese açık
  Yaşam bilimleri alanında rol modelini bul, tüyolararı kap, ağını genişlet!
  1.    Herkese açık
  Azelis Türkiye ekibiyle yola çıktığımız ve artık hepimizin grubu olan bu alanda pek çok kaynak doküman, ipucu, bağlantı ...
  Azelis Türkiye ekibiyle yola çıktığımız ve artık hepimizin grubu olan bu alanda pek çok kaynak doküman, ipucu, bağlantı ve rol modellerin ilham veren hikayeleri seni bekliyor!

  #ilactakariyercokiyigelecek
  1.    Herkese açık
  Hukukta kariyer yapan BinYapraklıların paylaşım grubu.
  1.    Herkese açık
  Kariyer adımlarda sorularını sorabileceğin ve deneyim paylaşabileceğin memleket çemberine hoş geldin!
  1.    Herkese açık
  Kariyer adımlarda sorularını sorabileceğin ve deneyim paylaşabileceğin memleket çemberine hoş geldin!
  1.    Herkese açık
  STEM: Bütünleşik Öğretmenlik @itp_stem Projesi Ev Sahibi Bahçeşehir Üniversitesi ÖGAM - STEM Merkezi
  1.    Herkese açık
  Bir mentorum olsa kariyer yolculuğum farklı olurdu mu diyorsun? Bizce de! Doğru mentorla kariyer yolculuğun kesinlikle ç...
  Bir mentorum olsa kariyer yolculuğum farklı olurdu mu diyorsun? Bizce de! Doğru mentorla kariyer yolculuğun kesinlikle çok daha zengin olur!
  1.    Herkese açık
  Staj yapmak hakkında merak ettiğin herşey burada! -Kurumlardan gelen staj fırsatları, -Network etme şansı ve -Eğ...
  Staj yapmak hakkında merak ettiğin herşey burada!

  -Kurumlardan gelen staj fırsatları,
  -Network etme şansı ve
  -Eğitimlerden haberdar olmak için bu gruba sen de katıl.
  1.    Herkese açık
  Kadının 80 yıl değil 1 gün bile beklememesi gerektiğine sen de inanıyorsan; hikayeni anlatmak, eşine, kızına, kadına des...
  Kadının 80 yıl değil 1 gün bile beklememesi gerektiğine sen de inanıyorsan; hikayeni anlatmak, eşine, kızına, kadına destek olmak adına sana soruyoruz. Nasıl destek olmak istersin? Önerilerini, deneyimlerini bizimle paylaşır mısın?
  Şu anda grup yok. Bugün bir tane oluşturan ilk kişi olun!
  Araç ipucu içeriği yüklenemedi.
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.