işi büyütmek

  • #ElAlemNeDer demeden hayallerinin peşinden giden cesur kadınlar, el alemi değil sizi dinliyoruz… 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’müz kutlu olsun!

  • Ürünler, hizmetler ve fiyatlar, müşteri destek operasyonları, neredeyse çoğu markada standart bir şekil almış durumda. Bu kadar firma arasında farklılaşmak, yeni bir standart belirlemek gitgide zorlaşıyor. İşte bu zorunluluğun farkına varan yöneticiler, rekabette olumlu ayrışmanın, müşteriye yaşatacakları deneyimde aranması gerektiğini düşünüyorlar. Müşteri deneyimi yönetimi, müşterilerinizin markanıza verdikleri toplam değeri maksimize etmek için tüm temas noktalarındaki ilişkileri yöneten bir kavram ve doğru kişiler eliyle yapıldığında olumlu sonuçlar veriyor.

  • Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nca desteklenen AR-GE ve Tasarım Merkezleri, işini geliştirmek, şirketini büyütmek isteyen patronlara destek oluyor. Peki bu merkezlerden nasıl yararlanılır? Koşulları nelerdir? İzlenmesi gereken yollar, TEB KOBİ TV Kadın Patronun Ekranı'nda! 

    

    

  • İşini geliştirmek ve mevcut pazarda yer almak isteyenler için yatırımcıya ulaşmak çok önemli. İşini büyütmek isteyen kadın patronlar için de hem mentor, hem de finansman kaynağı olarak yatırımcıya ulaşmak, zaten zor olan iş hayatında tutunmak için olmazsa olmaz. Peki yolun başında olan kadın patronlar, yatırımcılarla nasıl buluşurlar?

  • Satış ve pazarlama ekibi, bir şirketin dışa dönük yüzü olduğu için doğru stratejilerle şekillendirilmesi, gelişim ve büyüme için kaçınılmazdır. Ancak doğru kişilerden oluşan etkin bir ekiple bu büyüme gerçekleşir.

  • Sosyal sorumluluk kampanyalarını her şirketin, kendisini var eden topluma karşı bir borcu olarak tanımlayabiliriz. Bu projeler, kadına karşı şiddetten eğitime, alkole, sigarayla mücadeleye kadar çeşitlenebiliyor. Peki şirketler ve patronlar, sosyal sorumluluk projelerini nasıl geliştirmeli, faaliyet alanları ile projeler arasındaki iletişimi nasıl kurmalılar? Sosyal sorumluluk projeleri, işini büyütmek isteyen firma sahiplerine farklı fırsatlar da yaratıyor. Sosyal sorumluluk projeleri hakkında merak ettikleriniz TEB KOBİ TV’de!