Pazarlama

  • HER İŞİ YAPABİLİRSİN! KVK İnsan Kaynakları Takım Lideri Şengül Öztürk Çim ile kariyer yolculuğu hakkında çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Dileriz bu video #kariyer planlamanızda size ilham verir.

   Şengül Öztürk Çim 2004 senesinde Dumlupınar Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nden, 2007 senesinde de Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Eğitimini tamamladıktan sonra ISS’te İnsan Kaynakları Migros’ta Finans alanında çalıştı. Ardından KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.’de İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak çalışmaya başladı. 2012, 2013 ve 2014 yıllarında Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’nü kazandı. Şu anda KVK’da İnsan Kaynakları Takım Lideri olarak görev yapmaktadır.

  • KADIN DOSTU ŞİRKETLER! TSKB Kurumsal Pazarlama Grup Yöneticisi Hüseyin Gürel, "Kadın Dostu Şirket" olmak için kurumların yapmaları gerekenleri anlatıyor.

   1983 yılında İstanbul’da doğan Hüseyin Gürel, 2007 yılında ODTÜ İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra, aynı sene içerisinde Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nda Mali Analiz bölümünde MT olarak göreve başladı. 2007-2015 yıllarında Mali Analiz Departmanı’nda çalıştıktan sonra, Kurumsal Pazarlama Departmanı’na geçti ve güncel durumda da Grup Yöneticisi olarak TSKB’deki kariyerine devam etmekte. Ayrıca 2017 yılından itibaren TSKB iştiraki TSKB GYO’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak TSKB'yi temsil etmekte.

  • Satış ve pazarlama ekibi, bir şirketin dışa dönük yüzü olduğu için doğru stratejilerle şekillendirilmesi, gelişim ve büyüme için kaçınılmazdır. Ancak doğru kişilerden oluşan etkin bir ekiple bu büyüme gerçekleşir.

  © 2021 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.