Basit Ama Etkili Tasarruf Yöntemleri - Habitat Derneği


  Habitat Derneği, Finansal Bilinç Programı Saha Koordinatörü Zeynep Keskin, 20.08.1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2014 - 2017 yılında Nevşehir Hacı Bektaş ve Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünü bitirdi. Üniversite yıllarında farklı sivil toplum alanlarında aktif olarak faaliyetler yürüttü. 2015 - 2017 yıllarında özel sektör tecrübesinden sonra 2018 yılı itibariyle Habitat Derneğinde Finansal Bilinç Programı Saha Koordinatörü olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

  ---------------------------------------

  Habitat Derneği, Finansal Bilinç Programı Eğitim Koordinatörü Fatih Görünü, 01.04.1995 tarihinde Karaman’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Karaman’da tamamladıktan sonra 2014 yılında Mersin Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi Bölümü’ne başladı. Üniversite hayatının başından beridir gençlik çalışmaları ve sivil toplum alanında gönüllü faaliyetlerde bulunmuştur. Mersin’de bir çok sivil toplum kuruluşu, öğrenci kulübü kuruculuğu ve koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. 2014 - 2017 tarihleri arasında Habitat Derneği’nde finansal okuryazarlık alanında gönüllü eğitmenlik yaptı. 2018 yılından beri Habitat Derneği Finansal Bilinç Programın’da Eğitim Koordinatörü olarak çalışmaktadır.

  ---------------------------------------

  Habitat Derneği, Finansal Bilinç Programı Eğitim Koordinatörü Hande Yavaşça 17 Ağustos 1992 yılında Düzce’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir’de tamamladı. 2016 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini bitirdi. Üniversite hayatının başından beri gençlik çalışmaları ve sivil toplum alanında aktif oldu. Eskişehir’de sivil toplum kuruluşu ve üniversite kulübünde yönetici ve koordinatör olarak yer aldı. 2011 – 2015 yılları arasında Ulusal Gençlik Parlamentosu’nun yerel ve ulusal kapsamda yürüttüğü
  çalışmalara Eskişehir delegesi olarak aktif katılım sağladı. 2012 – 2015 yılları arasında Habitat Derneği’nde finansal okuryazarlık alanında gönüllü eğitmenlik yaptı. 2016 yılından beri Habitat Derneği’nde Finansal Bilinç Programı’nda çalışmaktadır.

  © 2022 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.