Paramı Yönetebiliyorum Canlı Yayını

  Gençlere yönelik finansal okuryazarlık ve bütçe yönetimi projesi olan "Paramı Yönetebiliyorum" Eğitmenleri Merve Çam ve Cansel Soydan ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. 

  İlk ve ortaokulu Mersin’de, Liseyi Kocaeli’de Tüpraş 50.yıl Lisesi’nde tamamlayan Cansel Soycan, 2014 yılında Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Ekonometri bölümüne yerleşti. 2015’te Paramı Yönetebiliyorum projesi sayesinde Habitat Derneği ile tanıştı. Bu projeyle ‘bireyler için finansal okuryazarlık’ eğitmeni, sonrasında ‘girişimciler için finansal okuryazarlık’ eğitmeni oldu. Şu anda Açıköğretim Fakültesi’nde ‘İş Güvenliği ve Sağlığı Bölümü’nde okumaktadır. Paramı Yönetebiliyorum Projesi’nin ‘Bireyler için Finansal Okuryazarlık’ ve ‘Girişimciler için Finansal Okuryazarlık’ segmentlerinde gönüllü eğitmenlik yapmakta.

  Muzaffer Leman Akpınar Anadolu Meslek Lisesinin Çocuk Gelişimi bölümünü bitiren Merve Çam; ardından Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme ve Anadolu Üniversitesi Lojistik bölümlerinde eğitim aldı. Okul döneminin son yılında Habitat Derneği ile tanışan ve finansal bilinç alanında gönüllü eğitmen olup, bireylere finansal bilinci aşılamak ve yaygınlaştırmak adına gönüllü eğitimler verdi. Şu ana kadar birçok eğitmen eğitimine katıldı ve bu süreç devam etmekte.

  BinYaprak | Süre:18:48 | İstanbul, Nisan 2018


  © 2022 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.