Ücretsiz Eğitimler: Android Developers

  ADS-Blog-Banner---Mock-Up

  Android Dev Summit geri döndü ve bu yıl sizlerle buluşuyor! İster çevrimiçi olarak bağlanın, ister 2019'dan beri ilk kez dünyanın dört bir yanındaki konumlarına fiziksel olarak katılın, sizi görmek için sabırsızlanıyoruz! Cihazlar arasında mükemmel uygulamalar oluşturma hakkında kaynaktan bilgi edinme fırsatını kaçırmayın.

  Android Dev Summit '22, 24 Ekim'de, doğrudan Android ekibinden haber alma fırsatınız olan açılış konuşmasıyla başlıyor. Modern Android Geliştirme alanındaki en son gelişmeleri, temel platformumuzdaki yenilikleri ve Android'in giyilebilir cihazlar ve büyük ekranlar da dahil olmak üzere cihazlarda gösterdiği ivmeden nasıl yararlanılacağını ele alacağız. Bu teknik açılış konuşması demolarla dolu olacak ve 24 Ekim'de 09:00 PT'de YouTube'da canlı olarak başlayacak.

  ADS'nin en önemli bölümlerinden biri, ADS'de sabırsızlıkla beklediğimiz şeyin büyük bir kısmı olan derin teknik oturumlardır. Bu yıl, oturumları YouTube'da üç haftaya yayılan üç kanalda canlı olarak paylaşacağız:

  - Modern Android Geliştirme, 24 Ekim'de yayında
  - Form Faktörleri, 9 Kasım'da yayında
  - Platform, 14 Kasım'da canlı yayında

  ADS, sizinle doğrudan bağlantı kurduğumuz, sizin için en önemli olanı duyduğumuz ve Android'de geliştirmenizi nasıl kolaylaştırabileceğimizi öğrendiğimiz bir yerdir. Ve bunun en iyi yolu da yüz yüze bağlantı kurmaktır. Seyahat etmek birçoğunuz için hala zor olduğundan, bu yıl dünyanın dört bir yanında ortaya çıkan olaylarla size ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. ADS'nin ilk durağı 24 Ekim'de San Francisco Körfez Bölgesi'nde olacak. Ardından ADS'22, 9 Kasım'da Londra'ya hareket edecek. Eğlence Aralık ayında Asya'da çeşitli roadshow duraklarıyla devam edecek.

  Bize fiziken katılamıyorsanız, yine de bağlantı kurmak isteriz! Oturum parçalarımızın her birinin sonunda, merak ettiğiniz soruların yanıtlarını alabilmeniz için canlı bir Soru-Cevap – #AskAndroid – düzenleyeceğiz. Sorularınızı Twitter'a gönderin veya #AskAndroid'i kullanarak YouTube canlı akışına yorum yapın ve sorunuzu canlı olarak yanıtlayıp yanıtlayamayacağımızı görmek için oturum açın.

  Önümüzdeki haftalarda, web sitesine ADS'22 hakkında daha fazla bilgi bırakacağız; Tam oturum izleme ayrıntılarını ve daha fazlasını yayınladığımızda tekrar kontrol edin veya Android Geliştirici bülteni aracılığıyla güncellemeler için kaydolun.

  Sizi yakında görmek için sabırsızlanıyoruz!

   Yasmine Evjen, Topluluk Lideri, Android Geliştirici İlişkileri tarafından yayınlandı.

  https://developer.android.com/docs/ 

  Patron Gibi Algoritmalar
  Ücretsiz Eğitimler: aGupieWare
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.