FIT & Python Hackathon Geliyor

  Future in Tech & Python Hackathon

  Future In Tech & Python Hackathon'a geri sayım başladı! Google Developer Students Club Galatasaray olarak 13-14-15 Mayıs tarihlerinde Mustafa Kemal Merkezi'nde Beşiktaş Belediyesi'nin iş birliğiyle ve base64.ai'ın ana sponsorluğuyla gerçekleştireceğimiz Future In Tech & Python Hackathon etkinliğimize az kaldı! Hackathon'da mentorlarla birlikte proje geliştirebileceğiniz ve/veya Future In Tech ana temamız çerçevesinde planladığımız birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı oturumlara katılabileceğiniz ve birçok şirketten iş imkanları hakkında bilgi alabileceğiniz harika bir etkinlik ile karşınızdayız. Oturumlarla alanında uzman kişileri dinlemek ve Hackathon'da büyük ödüller kazanma şansını kaçırma!

  FUTURE IN TECH 

  Future In Tech & Python Hackathon içerisinde konuşmalar ile 48 saat sürecek bir yarışma barındıran ve şirketlerle buluşmanızı sağlamayı amaçlayan bir etkinliktir. Future In Tech kısmında oyun sektöründen Metaverse'e uzanan, alanında uzman kişiler tarafından verilecek şahane oturumlar yer almakta. Bu harika oturumlara;

  • Teknolojik yenilikleri takip etmek ve teknoloji alanında kendini geliştirmek
  • İnovatif ve gündem teknolojilerin geleceğe olan etkileri hakkında bilgi edinmek,
  • Alanında tecrübeli kişilere sorularınızı yüz yüze sormak,
  • Sizinle aynı konulara ilgisi olan kişilerle bağlantı kurmak isteyen herkesi bekliyoruz.

  Katılım ücretsizdir. Biletler sınırlıdır.

  PYTHON HACKATHON 

  Python Hackathon, süreç içerisinde yetkin eğitmen ve mentorların destek olacağı 48 saatlik ödüllü bir yarışma şeklinde gerçekleştireceğiz. Başvurular kapandıktan sonra sizlere ileteceğimiz soruna, en az bir kısmında Python kullanarak niteliği taşıyan uygulama geliştirmenizi bekliyoruz. Alanında uzman ve deneyimli jürilerimiz tarafından değerlendirilecek yarışmayı kazanan ilk 3 ekibi para ödülleri ve sürprizler bekliyor!

  Yarışmaya katılım şartlarımız ise şunlardır:

  • Ekipteki tüm üyelerin 25 yaşının altında olması gerekmektedir.
  • Yarışmamıza maksimum 4 kişilik bir ekiple başvurulabilir.

  Etkinliğe başvurmak için:

  https://www.techcareer.net/hackathon/gsu-future-in-tech/

  https://gdscgalatasaray.com/future_in_tech

  Merak ettiğiniz sorular ve daha detaylı bilgi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ulaşabilirsiniz 😊

   BİZ KİMİZ?

  Google Developer Students Club Galatasaray olarak Kasım 2020'den beri aktif olarak çalışan bir Galatasaray Üniversitesi kulübüyüz. Bilişim alanında bilgilendirici eğitim, kamp gibi etkinlikler düzenleyerek Türkiye'nin dört bir yanında yaşayan ve kendisini bilişim alanında geliştirmek isteyen herkese yardımcı olan bir gönüllü topluluğuyuz. Kendi alanında ön plana çıkmış yazılımcılarla yaptığımız canlı yayınlarından 15 binden fazla başvuru alan bootcamp'lerimize kadar birçok online etkinlikle teknoloji ve yazılımda ücretsiz eğitimi desteklemekteyiz.

  Şimdi de yüz yüze gerçekleştireceğimiz büyük bir etkinlik ile karşınızdayız. Hakkımızda daha fazla bilgi alabilmek için web sitemizi (https://www.gdscgalatasaray.com) ziyaret etmeyi unutmayın.

  Bu yazı BinYaprak misafir yazarlarından GDSC GSU Google Developer Student Club Galatasaray University tarafından yazılmıştır.

  Milyon Kadına Mentor Hareketi Nisan Ayı Gelişmeler...
  Türkiye' den İskoçya' ya Yurt Dışında Global Kariy...
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.