TTI Kişilik Motivatörü Testi Kazan

  TTI-kisilik-motivatoru-testi-kampanyasi

  18 - 25 Ocak tarihleri arasında binyaprak.com üzerinden yarışmaya katıl, TTI Kişilik Motivatörü testini kazan. Detaylar bu yazıda!

  TTI Kişilik Motivatörü testi yarışması BinYaprak tarafından, BinYaprak'ın web sitesi üzerinde düzenlenmektedir. Yarışmaya, 18 Ocak 2018 (saat 16:00) – 25 Ocak 2018 (saat 23:59) tarihleri arasında katılım gösterilebilmektedir.  

  Yarışmanın konusu​

  18 - 25 Ocak tarihleri arasında binyaprak.com üzerinden yarışmaya katıl, TTI Kişilik Motivatörü testini kazan. Detaylar bu yazıda!

  Yarışmanın ödülü​

  Yarışma şartlarına uygun katılım gösteren ve www.binyaprak.com sitesine en çok arkadaşını üye yapan ilk 20 katılımcı TTI Kişilik Motivatörü testini kazanacaktır. Kazanan 29.01.2018 tarihinde www.binyaprak.com sitesinde duyurulacaktır.

  Yarışmanın katılım kuralları​

  1. ​Katılımcılar, yarışmaya 18 - 25 Ocak 2018 tarihleri arasında www.binyaprak.com üzerinden ücretsiz olarak katılabilirler.
  2. Yarışmaya katılım gösterebilmek için BinYaprak sitesine üye olmak gerekmektedir.
  3. Arkadaş sayısının geçerli olabilmesi için https://binyaprak.com/ag/arkadaslar/davet-et linkinin kullanılması gerekmektedir.
  4. Davet Et linki üzerinden arkadaş davet eden tüm kullanıcılar yarışmaya katılmış olur ve kayıt altına alınır. Bu yarışma tüm BinYaprak kullanıcılarına açıktır.
  5. Farklı adlar altında katılım yapmak, sahte hesaplar ile katılım yapmak ve/veya yarışmalar için özel oluşturulan profillerden katılım yapmak yasaktır.
  6. BinYaprak gerçekliğinden şüphelendiği hesapları yarışmadan eleme hakkını saklı tutar.
  7. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Yarışma toplamında bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla kazanamaz.
  8. Kazanan 29.01.2018 tarihinde www.binyaprak.com sitesinde ilan edilecektir.
  9. Ödül kazanan kullanıcıya BinYaprak kullanıcı bilgilerinden, telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, kişisel ve adres bilgileri teyidi yapılacaktır.
  10. BinYaprak, yarışma ödüllerini, tarihini, yarışma kapsamını, yarışma kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
  Sentetik Ağaçlarla Dünyayı Kurtarabilir Miyiz?
  İletişim Sektörüne Nasıl Karar Verdim?
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.