Yazılar

  Kabul ederek, https://binyaprak.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.

  #babamyanımda Facebook Yarışması 

  BinYaprak Babalar Günü Yarışması'na 18-19 Haziran 2016 tarihleri arasında sen de katıl, baban için GittiGidiyor'dan hediye çeki kazan! Detaylar bu yazıda!

  #babamyanımda Facebook Yarışması 

  BinYaprak Babalar Günü Yarışması'na 18-19 Haziran 2016 tarihleri arasında sen de katıl, baban için GittiGidiyor'dan hediye çeki kazan! Detaylar bu yazıda!

  BinYaprak Babalar Günü Yarışması BinYaprak tarafından, BinYaprak'ın resmi Facebook hesabında düzenlenmektedir. Yarışmaya, 18 Haziran 2016 (Saat 08:00) – 19 Haziran 2016 (saat 00:00) tarihleri arasında katılım gösterilebilmektedir.

  Yarışmanın konusu;

  Katılımcılar, “Babam Yanımda” teması üzerinden, hayal ortağı olan babalarının onlara verdiği desteği hikayesi ile yazacak ve birlikte çekilmiş fotoğraflarını #babamyanımda etiketi ile @BinYaprak’ı da ekleyerek Facebook üzerinden göndererek yarışmaya katılacaktır. 

  Yarışmanın ödülü;

  Yarışmaya şarlarına uygun katılım gösteren ve Facebook üzerinde en çok beğeni ilk 3 fotoğraf ödül almaya hak kazanır. Ödüller; GittiGidiyor'dan 1.'ye 500 TL'lik, 2.'ye 300 TL'lik, 3.'ye 200 TL'lik hediye çekidir. Hediye çekleri sadece www.gittigidiyor.com platformunda kullanılabilir. Hediye çeklerinin kullanımı için kazananların açıklanacağı 20.06.2016 tarihinde katılımcılar ile hediye kodları paylaşılacaktır. Hediye kodları 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Hediye kodlarının geçerli olmadığı kategoriler "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir. 

  Yarışma Katılım Kuralları;

  1. Katılımcılar, yarışmaya 18-19 Haziran 2016 tarihleri arasında Facebook üzerinden ücretsiz olarak katılabilirler. 
  2. Facebook üzerinden yükleme yapacak olan kullanıcıların profillerinin gizli olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde fotoğraflar yarışmaya dahil olamayacaktır. 
  3. Yarışmaya katılım gösterebilmek için BinYaprak’ın Facebook hesabının katılımcı tarafından beğenilmiş olması gerekmektedir.  
  4. Yarışmaya katılım için kullanılacak fotoğrafta baba ve katılımcının bir arada yer alması, fotoğrafın hikayesinin yazılı bir şekilde fotoğraf ile birlikte #babamyanımda etiketi ve @BinYaprak etiketi ile paylaşılmış olması gerekmektedir.  
  5. Yaratılan tüm #babamyanımda etiketli fotoğraflar BinYaprak tarafından reklam ve promosyon amaçlı olarak kullanılabilir.   
  6. Katılımcı, bahse konu hashtag altında paylaşılan fotoğraflarının BinYaprak tarafından herhangi bir mecrada paylaşılabileceğini kabul eder.  
  7. #babamyanımda etiketi ile paylaşım yapan kullanıcılar yarışmaya katılmış olur ve kayıt altına alınır. Bu yarışma tüm Facebook kullanıcılarına açıktır. 
  8. Her katılımcı, yarışmaya 1 fotoğraf ile katılabilir. Farklı adlar altında katılım yapmak, sahte hesaplar ile katılım yapmak ve / veya yarışmalar için özel oluşturulan profillerden katılım yapmak yasaktır. Farklı Facebook hesaplarından gönderi yapmak ekstra katılım sağlamayacak olup; BinYaprak gerçekliğinden şüphelendiği hesapları yarışmadan eleme hakkını saklı tutar. 
  9. Ödül kazanan kullanıcı, Facebook üzerinden #babamyanımda etiketi ile paylaşım yapan kullanıcılar arasından en çok beğeni alan fotoğraf üzerinden BinYaprak tarafından belirlenir. Yarışmaya katılan ve en çok beğenilen fotoğraf ödül almaya hak kazanır. 
  10. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Yarışma toplamında bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla kazanamaz. Bir katılımcı sadece 1 kez ödül kazanabilir. 
  11. Ödül kazanan kullanıcıya ayrıca, Facebook kullanıcı bilgilerinden, telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, kişisel ve adres bilgileri teyidi yapılacaktır. 
  12. Kazanan kullanıcı BinYaprak Facebook hesabından 20.06.2016 tarihinde ilan edilecektir. 
  13. BinYaprak, yarışma ödüllerini, tarihini, yarışma kapsamını, yarışma kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. 
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  Kabul ederek, https://binyaprak.com/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.

  © 2022 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.