Hakkımızda

  BinYaprak, biz kadınların sevdiğimiz mesleği keşfetmemiz ve çalışma hayatında “yaparım” motivasyonuyla ilerlememiz için, birbirimize fark ve fırsat yarattığımız dijital kız kardeşlik dayanışma platformudur. Hedefimize ortak olan erkekleri ve kurumları kapsayarak her gün büyüyoruz. 

  BinYaprak bir TurkishWIN girişimidir. 

  Keşfet 

  Çalışma hayatında sevdiğimiz işi keşfetmek ve yaptığımız işi sevmek hayat boyu devam eden bir arayış. Binlerce kız kardeşinin gücü ve paylaşımlarıyla yanındayız. BinYaprak seninle. Biliyoruz ki, sen yaparsın! 

  Binlerce kadın ve erkeğin deneyimlerini samimice paylaştıkları yazı ve videoları izleyerek rol modelini bulabilir, yaşanmışlıklardan fikir alabilirsin. Kendini geliştirebileceğin ücretsiz eğitimleri keşfedip, etkinlik ve gruplara katılabilir ilişki ağını genişletebilirsin. Hedeflediğin işlerdeki toplumsal cinsiyet eşitliği/eşitsizliğinin güncel durumunu,  bu algıyı yönetmek ve değiştirmek için neler yapabileceğini haydi keşfet! 

  Mentorunu Bul, Mentor Ol ve Deneyimini Paylaş

  Mentorunu kap, kariyerine yatırım yap!

  BinYaprak’ta mentorunu bulabilir, farklı mentorluk programları keşfedebilir ve mentorluk yolculuğunun hakkını vermek için tüyolar bulabilirsin. Mentorlarıyla bize katılan, deneyimlerini paylaşan herkese gönülden teşekkür ediyoruz. Haydi mentorluk yolculuğun başlasın! 

  Networkünü Genişlet 

  "Networking yanınızdakinin başarılı olmasını sağlama sanatıdır." der sevgili Ertuğrul Belen! 

  BinYaprak’ta birbirine destek olup başarılarını paylaşan binlerce kız kardeşimiz var. Sektör, deneyim ve ilgi alanlarına göre tanışabileceğin üyelerimizi yazdıkları yazılarla, etkinliklerde ya da üye arama filtrelerimizle keşfedebilir ve bağlantıya geçebilirsin. Haydi netwörkünü genişlet!

  Destek Al/Ver  

  Forum alanımızda aklındaki soruları sorabilir, başkalarının sorduklarına cevap bulabilirsin. 

  İlham olacak hikayeni paylaşabilirsin. 

   

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.