TurkishWIN Hakkında

  Image

  Turkish Women’s International Network (TurkishWIN), Türkiye ile kültürel, profesyonel, ailevi bağları olan kadınların küresel kız kardeşlik platformudur. 

   

  Misyonumuz fark yaratan kadınları bir araya getirmek ve ve topluluk olarak, el ele, gelecek nesillere  “Ben yaptım, sen de yaparsın” diyerek seslenmek ve destek vererek iz bırakmak.

   

  Üyelerimiz,

  • Aynı değerlere sahip, üretken ve işte fırsat eşitliğinin sağlandığı geleceği yazan, farklı lider kadınlarla tanışır. Kız kardeşliğin gücünü ve desteğini, hem kendi küresel iş hedeflerine ulaşmada hisseder, hem de bu yolculukta yalnız olmadığını bilir. 
  • Kız kardeşlik dayanışma ve destek programlarına katılır. Gelecek nesil kadın liderlere destek olarak iz bırakır.

  Değerlerimiz

  Image
  Sorumlu
  Image
  Cesur
  Image
  Meraklı
  Image
  Cömert
  Image
  Birlikte Başaran


  #KızKardeşlik Dayanışma Platformlar ve Programlarımız

  Yalnız başarılarımızla değil, gelecek nesil kadın liderlere destek olarak, onların önlerini açarak iz bırakmayı seçiyoruz. 

  Image

  Milyon Kadına Mentor Programı, STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarında okuyan ya da çalışan genç kadınları (15-25 yaş) ve sektör liderlerini dijital bir platform üzerinden bir araya getirmeyi amaçlayan bir mentorluk programıdır.  TurkishWIN, 2021 yılında hayata geçen Milyon Kadına Mentor hareketinin ana paydaşlarından ve program yöneticisidir. 

  Image

  2015 yılında kurduğumuz BinYaprak’ta hedefimiz, öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kız kardeşlerimizin içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak.

  Image

  CampusWIN Academy, TurkishWIN’in liderlik programıdır.  Her sene 20 üniversiteli genç kadının aramıza katıldığı CampusWIN Akademi, üç senelik bir program olup,  eğitim modülleri, mentorluk ve koçluk desteklerini, networking fırsatları ve iş deneyimi imkanı içerir. İşte fırsat eşitliğini sağlamak için yetkinin ötesinde liderlik, fark yaratmak ve kendini geliştirmek isteyen kız kardeşlerimizi aramıza bekliyoruz. Daha fazla bilgi için CampusWIN Academy websitemizi ziyaret et ve blog yazılarımızı oku. 

  Ekibimizle tanışmak ve TurkishWIN hakkında daha fazla bilgi almak istersen, tık tık, seni websitemize bekliyoruz. 
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.