Yazar Ol

  BinYaprak Yazarımız, Hoş Geldin!

           BinYaprak Yazarımız, Hoş Geldin!

  İlham ve deneyim paylaşınca güzel.
  Seninle tanışmak ve sorularını yanıtlamak için sabırsızlanıyoruz.

  Topluluk Kurallarımız

  Öncelikle, topluluk kurallarımızı paylaşmak istiyoruz. Yazarlarımız topluluğumuzun en değerli ve aktif üyeleridir: 

  • BinYaprak’ın iletişim dili Türkçedir. Yorumlar Türkçe olmalıdır.

  • Birbirine ve farklı olana saygı duymanın gerekliliğine inanırız. Üyelerimizin birbirine saygı duyması, ırkçı, cinsiyetçi, politik veya küfür içeren yorumlarda bulunması kabul edilemez.

  • BinYaprak’ın nefreti teşvik eden, ırk, din, dil ayrımı yapan, provakatif, aşağılayıcı içerik ve yorumları yayınlamama hakkı saklıdır. BinYaprak’ın bu tür yorumların silinmesi, gerekli kişilere uyarı gönderilmesi ve/veya üyeliklerinin silinmesi hakkı saklıdır.

  • Diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini ifşa eden, bu bilgileri kendi çıkarları için kullanan; dolandırıcılık, tehdit, taciz gibi unsurları kullanarak, rahatsız edici bir biçimde diğer kullanıcıları takip eden ve insanları şiddete yönlendirmek adına başkalarını kışkırtan davranışlarda bulunan kullanıcıların hesapları kapatılacaktır.

  • Kullanıcılar, herhangi bir ticari amaç ya da telif hakkı içeren yoruma yer vermemelidir.

  • Site içerisindeki konular üzerinden yapılan tartışmalar bilgi paylaşımına yönelik olmalı, saldırgan ve çözümsüzlük içeren bir dil kullanılmamalıdır. Aksi durumda BinYaprak yorumları silebilir.

  • Spam mesajlar göndermek yasaktır. BinYaprak ve kullanıcılarını rahatsız eden mesajlar ile onların sistemlerini, depolanmış verilerini ele geçirmek amacıyla gönderilen phishing mesajlarına hiçbir ikazda bulunmadan derhal ve doğrudan müdahale edilecektir.

  Image

  Sıra yayın ilkelerimizde!

  BinYaprak yazarlarımızdan bu yayın ilkelerine uymalarını bekliyoruz:

  Sorumluluk

  Doğru yönlendiren, gerçekçi ve tarafsız yayıncılık esas alınır. Bilgi ve dikkat eksikliğinden kaynaklanan hataların hızlıca düzeltilmesi birinci önceliktir. Herkesin cevap ve tekzip hakkına saygı gösteririz. Başka kaynaklardan alınan, derlenen bilgileri ve içerikleri kaynak belirtilmeksizin yayınlamayız.

  Toplumsal Değerlere Uyum

  İçeriklerimizde hiç kimseyi; ırkı, cinsiyeti, yaşı, siyasi görüşleri, sosyal düzeyi, toplum görüşü, cinsel yönelimi ve dini inançları açısından rencide etmemeye, zarar vermemeye özen gösteririz. Gerçek kişileri ve/veya tüzel kişileri aşağılayan, küçük düşüren, iftira içeren ifadelere yer vermeyiz. Toplumun tüm değerlerine ve aile yapısına zarar verecek yayınlardan kaçınırız.

  Kişi Hakları

  Tüm içeriklerimizin ve hizmetlerimizin insan onuruna ve temel insan haklarına saygılı olmasına hassasiyet gösteririz. Özel yaşamın gizliliğine saygı duyar ve ihlal etmeyiz. İzin almadan kimsenin kişisel bilgilerini, fotoğraflarını, videolarını yayınlamayız.

  Adalet

  İçeriklerimizi, hizmetlerimizi farklı bakış açılarını göz önünde bulundurarak üretmeye özen gösteririz. Objektif, adaletli davranmaya çalışırız. Bireylerin kendilerini ifade etmesine olanak tanır, farklı düşüncelerin fikir çeşitliliğini zenginlik olarak kabul ederiz.

  Sana neler katacak?

   

  BinYaprak yazarı olmak sana neler sağlayacak biraz da onlardan bahsedelim:

  • Toplumsal cinsiyet eşitliğine giden upuzun yolda senin de bir tuzun ve dijital izinin olmasını verdiği mutluluk,

  • BinYaprak'ın binlerce üyeden oluşan topluluğuna erişim,

  • Yaratıcı yazarlık ve hikaye anlatıcılığı üzerine eğitimler,

  • Yazılarını daha geniş kitlelere ulaştırabilmen için Search Engine Optimization üzerine eğitimler,

  • Diğer BinYaprak yazarlarıyla tanışma ve networking imkanı,

  • Yazarlıkla ilgili önerilerden oluşan her ay alacağın bülten,

  • TurkishWIN ekibiyle birlikte içerik oluşturma ve tanışma fırsatları. 

  Gelelim başvuru sürecine...

   

  Başvurunu heyecanla bekliyoruz!

  • Yapacağın başvuruda, yazılarını odaklamak için ilham röportajları, global kariyerler ve ücretsiz eğitimler kategorilerinden birini seçebilirsin (Örnek içeriklere kategorilerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsin). Uzmanlık ve diğer kategorilerini seçtiğinde, yeni açılacak kutularda hangi konular hakkında yazmak istediğini belirtmeni rica ediyoruz. Konu uzmanı olmayan yazarlarımız standart formatlarımızla keyifli röportajlar yapmayı tercih ediyor. 

  • İlham röportajları, global kariyerler veya ücretsiz eğitimler kategorilerini seçtiğin takdirde, başvurun onaylandıktan sonra seninle BinYaprak soru setleri ve yazı şablonlarını paylaşacağız. Senden yazılarını bu şablonlara uygun şekilde hazırlamanı bekliyoruz.

  • Başvuru sürecin olumlu sonuçlandığında, BinYaprak profilini yazar profili olarak güncelleyeceğiz ve sana sisteme nasıl yazı yükleyebileceğin, yazar topluluğumuz  ve keyifli eğitimler hakkında e-postalar gelmeye başlayacak! 

  • Başvurun sonrası sana en geç iki hafta içinde olumlu/olumsuz dönüş yapacağız.

  • Herhangi başka bir sorun olursa bize her zaman info@turkishwin.com'dan ulaşabilirsin.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.