Bizi Tanı

ekipresmi

Hoşgeldin! Biz BinYaprak ekibiyiz! Peki neden bir aradayız?

Dünya üzerinde bir şeylerin değişmesini dileme, sen değiştirmeyi dene. İnsanlara birilerinin yardımcı olmasını bekleme, elinden geldiğince sen yardımcı ol. Ve yarın bir şeylerin değişmesini istiyorsan, şimdi aksiyon al. Yarın için şimdi. Hayal et; mutluluğun dünyayı nasıl da değiştirebileceğini! Eğer gerçekten istersek farklılıklarımız zenginliğimiz, çeşitliliğimiz en büyük gücümüz olacak. Ben mutlu bir dünyada mutlu bir kadın olarak yaşamak istiyorum En değerli kazanımlarımı konfor alanımın dışına çıktığımda değil, konfor alanımın yerini unuttuğumda  elde ettim. Eylemsizliği kırmak; işte asıl mesele bu. Şimdi gözünü kapat ve cesaretle hayal et Ne yapmak istediğimizi çok iyi bildiğimiz anda bir şeyler oluverir. Hayat yardımımıza koşar; bir arkadaş, bir tanıdık, birileri bize yardım eder. Hayat çok tuhaftır efenim. Kemerleri bağlayın, merkezinize tutunun. Duygu birliğinin yeniden doğduğu yerde yaşam başlar! Hayallerimizde birleşiyoruz, ilhamın sihirli bir güçle sınırlarımızı yok ettiğine tanık oluyoruz.

Kadın, erkek yepyeni bir hikaye yazıyoruz! İşte bu yüzden bir aradayız!

Bir Solukta BinYaprak!

BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik ağı.

BinYaprak'ta Ne Yapabilirsin?

İlham veren videoları izleyebilir, iş hayatı hakkında sorularını sorabilir, sohbet edebilir, seninle aynı gündemi paylaşan kadınlarla gruplar altında tanışabilirsin! Aynı meslek, memleket ya da ilgi alanına sahip kadınlarla buluşabilir, destek alıp verebilirsin. Dijital etkinliklerimize katılabilir hatta çok yakında yayına geçecek iş fırsatları ile buluşabilirsin.

 
BinYaprak'ta Ne Yapamazsın?

Girişimini fonlayamayız ama seni yönlendirebiliriz. Burs vermiyoruz ama burs fırsatlarını öğrenmeni sağlıyoruz. Birebir mentorluk programımız daha yayında değil.

 

Bizi "Biz" Yapan Değerlerimiz

İnançlarımız

Gerçek hikayelerin değiştirici gücüne inanıyoruz.

Her kadının kendi kanatlarıyla doğru rüzgarı bulduğunda uçabileceğine inanıyoruz.

Gelecekte, birbirine bağlı olanların başaracağına ve kızkardeşliğin de en güçlü bağ olduğuna inanıyoruz.

İstediğimiz değişimin kendimizden başladığına inanıyoruz.

Yaş ve coğrafya sınırı olmadan, kadın ve erkeklerin yarattığı çeşitlilikle, el ele daha mutlu bir toplum yaratılabileceğine inanıyoruz.

"Sana" İnanan Ekibimiz
Melek Pulatkonak
Gerçekten desteklendiğinde her kadının kanatlanabileceğine, yapabileceğine olan inancımız tam.
Biyografi
Melek Pulatkonak
Ekipler Amiri
Aslı Caner
Hayal et; mutluluğun dünyayı nasıl da değiştirebileceğini! Eğer gerçekten istersek farklılıklarımız zenginliğimiz, çeşitliliğimiz en büyük gücümüz olacak. Ben mutlu bir dünyada mutlu bir kadın olarak yaşamak istiyorum.
Biyografi
Aslı Caner
Oyun Kurucu
Duygu Çelebi Kaya
Zihninde ve yaşantında kendi dünyanı kur. Bırak güneş içeri aksın, rüzgar dolaşsın ruhunu. Hiçbirimiz kahraman değiliz ama her birimiz karşılıksız paylaşımla bir şeyleri değiştirebilecek güçteyiz.
Biyografi
Duygu Çelebi Kaya
Dijital Şef
Nilay Aşar
Ne yapmak istediğimizi çok iyi bildiğimiz anda bir şeyler oluverir. Hayat yardımımıza koşar; bir arkadaş, bir tanıdık, birileri bize yardım eder. Hayat çok tuhaftır efenim. Kemerleri bağlayın, merkezinize tutunun.
Biyografi
Nilay Aşar
Teknik Direktör
Ezgi Sevcan Diliçıkık
"Hızlı gitmek istiyorsan tek, ileri gitmek istiyorsan hep birlikte!" Başarının altın anahtarı birlikte başarmaktır. Yanındakinin ellerinden, hayallerinden tuttuğun kadar varsın.
Biyografi
Ezgi Sevcan Diliçıkık
Sahanın Yıldızı
Güray Sun
Alışılagelen düzenini riske atmak istemediğin sürece, sıradan olana razı olmak zorunda kalırsın. Fark yaratabilmen için önce o yola çıkman gerekir. Şayet bu uğurda uykusuz geceler geçiriyorsan, bil ki doğru yoldasın.
Güray Sun
Kod Bükücü
Yeşim Kaya
Duygu birliğinin yeniden doğduğu yerde yaşam başlar! Hayallerimizde birleşiyoruz, ilhamın sihirli bir güçle sınırlarımızı yok ettiğine tanık oluyoruz. Kadın, erkek yepyeni bir hikaye yazıyoruz!
Yeşim Kaya
Serbest Oyuncu
İbrahim Erdoğan
Dünya üzerinde bir şeylerin değişmesini dileme, sen değiştirmeyi dene. İnsanlara birilerinin yardımcı olmasını bekleme, elinden geldiğince sen yardımcı ol. Ve yarın bir şeylerin değişmesini istiyorsan, şimdi aksiyon al. Yarın için şimdi.
Biyografi
İbrahim Erdoğan
Serbest Oyuncu
Danışma Kurulumuz
Münteha Adalı
Yaprak yaprak bir araya gelip BinYaprak'a, binlerce yaprağa ulaşmak için çıkılan bu yolculuğun en başından beri bir parçası olmak; yıllardır çalışan kadını destekleyen bir kadın, bir girişimci, bir yatırımcı ve deneyimlerini paylaşmayı 'sorumluluk' olarak gören bir insan olarak benim için büyük mutluluk. Yolumuz açık olsun.
Münteha Adalı
Güvensan Tesis Hizmetleri Genel Koordinatörü, ARYA Yatırım Lideri
Leyla Alaton
Kadın mutlaka kendi parasını kazanmalı... Kadınların her zaman destekçisiyim. Bu yolculukta en başından bu yana BinYaprak'ın yanındayım, her zaman yanında olacağım.
Leyla Alaton
Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi – Alvimedica Yönetim Kurulu Başkanı
Didem Altop
Keyfimizin yerinde olmasının büyük bir ölçüde bakış açımız ile şekillendiğine inanıyorum. BinYaprak kadınları evrensel sorunlar ve ortak değerler etrafında bir kız kardeş ağı olarak buluşuyor. Bu ilham veren paylaşım ağına katılarak, hayata bakış açınızı geliştirin, genişletin, güçlendirin.
Didem Altop
Endeavor Kurucusu
Genel Sekreter
Suzan Bayazıt
Eğitimli ya da eğitimsiz bir kadın, dilediği yere, önce hayal ederek, daha sonra da hayallerini gerçekleştirmek için gerekli basamakları planlayarak ve çok çalışarak ulaşabilir. Hayalleri olan Türkiye'deki tüm kadınların destek alabileceği , kariyer planlamasından, girişimciliğe kadar çeşitli konularda hizmet verecek olan, kız kardeşlik ağı BinYaprak'ı gönülden kutluyor ve destekliyorum.
Suzan Bayazıt
TEGV Yönetim Kurulu Üyesi
İbrahim Betil
Toplumsal gelişim kadının iş yaşamına, karar organlarına daha fazla katılımıyla sağlanabilir. BinYaprak'ın yaptıkları çok değerli.
İbrahim Betil
Sen-De-Gel Derneği Kurucusu
Prof. Dr. Erhan Erkut
BinYaprak'ı destekliyorum.
Prof. Dr. Erhan Erkut
MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı
Saniye Gülser Corat
BinYaprak'ı destekliyorum.
Saniye Gülser Corat
UNESCO Cinsiyet Eşitliği Bölüm Direktörü
Didem Gürcüoğlu Tekay
Kadın dönüştüren bir güce sahip, buna yürekten inanıyorum. Kadının bu gücünü kullanabilmesi için farkındalığı, hayali, vizyonu, ilerlemeyi ilke edinmesini önemsiyorum. Benim için BinYaprak ilham dolu insan hikayeleri ile rol modellerle bir buluşma ve paylaşma platformu. Fikirleri ve hayalleri daha çok kadın için büyütmeyi, BinYaprak kadını olmayı seçtim.
Didem Gürcüoğlu Tekay
MCT Danışmanlık Ortağı, Genel Müdür
Muhterem İlgüner
BİNYAPRAK’ı, kadının Türk toplumunda yeri ve öneminin halâ tartışıldığı bir dönemde, çok önemli bir sosyal girişim olarak görüyorum. Toplumda yer edinmiş, kabul görmüş kadınların genç arkadaşlarına özgüven aşılayarak, onlara rehberlik ederek yeteneklerini geliştirmesi ve üretken bireylere dönüşmesini sağlaması kanımca küresel ölçekte bir başarı olacaktır. BİNYAPRAK, kadına özgüven, topluma ise fayda kazandıracaktır.
Muhterem İlgüner
BRANDASSIST Kurucusu
Selen Kocabaş
Ülkemizin kalkınması, kadınlarımızın iş hayatında daha fazla ve etkin yer alması ile olacak. Birbirimize el vermek; deneyimlerimizi paylaşmak o kadar kıymetli ki... Bir de bunu zamandan, mekandan bağımsız ihtiyacımız olduğu anda yapabiliyorsak işte bu paha biçilmez… İşte bu yüzden BinYaprak’ta Türkiye’nin tek dijital kız kardeşlik ağında VARIM! Siz de gelin birlikte büyüyelim.
Selen Kocabaş
Mentoro Platform Ortağı
Neriman Ülsever
40 yılı aşkın iş hayatı deneyimimle söyleyebilirim ki; kalıcı ve gerçek başarılar rekabet ederek değil ancak el ele vererek elde edilebiliyor. Biz; Türkiye’nin birikimli ve cesur kadınlarının, yolun başında olanların elinden tutması, onların daha sağlam adımlarla yol alması açısından çok önemli. Bu nedenle Türkiye’nin ilk ve tek dijital kız kardeşlik ağı BinYaprak’ı yürekten destekliyorum.
Neriman Ülsever
Sabancı Holding İnsan Kaynakları
Bölüm Başkanı
Zeynep Yalım Uzun
Tüm kadınların içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarabilecek fırsatlara sahip olacağı bir dünya benim hayalim. BinYaprak’ı benim bu hayalimi paylaştığı için destekliyorum. Bu hayale ulaşmada birbirimize destek olmamız gerektiğine inanıyorum çünkü beraber olunca başaramayacağımız hiçbir şey yok.
Zeynep Yalım Uzun
Unilever OMO Global Başkan Yardımcılığı
Arzu Ünal
BinYaprak'ı destekliyorum.
Arzu Ünal
Y&R Brands İstanbul CEO