Arçelik, BinYaprak İlham Veren Şirketler Arasına Katıldı

  arcelik-YouTube-Cover

  Arçelik'in kadın çalışanları, ilham veren hayat ve başarı öykülerini BinYaprak'ta paylaştı!

  Kadın çalışanlarının Women Impact programı ile yanında olan Arçelik, onların liderlik yolculuklarını desteklemek için gelişim eğitimleri sağlıyor. Doğum iznine ayrılan çalışanlarının iş hayatına dönüşlerini ve adaptasyonlarını kolaylaştırmak üzere She Mate mentorluk programı ile çalışanlarını destekliyor. Kadınlar arasındaki networkü güçlendirmek ve kadınların birbirlerinden ilham almalarını sağlamak için Women Connect ile kadınları bir araya getiriyor.

  Arçelik kadınları, "Asla Yetinme" diyor

  Türkiye'nin önde gelen sanayi devlerinden Arçelik'te, hayatının bir döneminde zorluklar yaşamış ancak bu zorluklardan çok daha güçlü çıkmış, istediği stajı kapabilmek için kapıları zorlamış, kariyer değişikliğiyle yolunu yeniden çizmekten çekinmemiş birbirinden ilham verici kadınları dinledik. 

  Şimdi, Arçelik'in kadın çalışanlarının ilham hikayeleri, BinYaprak kanalında diğer kadınlara ilham olacak. Arçelik'in BinYaprak kanalını takip et, Arçelik kadınlarından sen de ilham al: binyaprak.com/arcelik

  ...

  Arçelik A.Ş.

  Binyaprak - Çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.