Dijital Bilgi Ortağımız Accenture Türkiye ile Daha Güçlüyüz

  Binyaprak_kurucusu_Melek_Pulatkonak

  2018 yılına hızlı ve ilham dolu bir giriş yaptık. Geleceğin meslekleri ve iş gücü trendlerini raporlarından takip ettiğimiz Accenture artık dijital #istekizkardeşlik networkümüz BinYaprak'ın dijital bilgi ortağı!

  Strateji, yönetim danışmanlığı, dijital, teknoloji ve operasyon alanlarında hizmet veren uluslar arası danışmanlık şirketi Accenture Türkiye Genel Müdürü Dilnişin Bayel iş birliği için; "Hayatın her alanında olduğu gibi çalışma ortamında da kadın ve erkek için fırsatların eşit olduğu bir ortam oluşturulması çok önemli."diyerek iş birliğinin önemini vurguladı.

  Sahip olduğu global networkü ile gelecek nesillere daha çok kadın lider kazandırmayı misyon edinen Accenture Türkiye ile kadın kaynağının çalışma hayatında yer almasını ve yükselmesini hedefleyen çalışmalarımız ortak paydada devam edecek.

  Kurucumuz Melek Pulatkonak işbirliğimizin heyecanını şu şekilde özetledi: "Kadının iş hayatında yükselmesi için varım diyen erkekler, kadınlar ve kurumlar ile dijitalde güçlerimizi birleştiriyoruz. Dijital dönüşüm lideri Accenture Türkiye ile bu yolda daha güçlüyüz."

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.