İnternet Sitemiz Yenilendi!

  İnternet Sitemiz Yenilendi!

  5 Mart'ta kız kardeşlik dayanışmamızı 81 ile taşıyacak yeni BinYaprak sosyal networkümüz yayına alındı. Üniversitede okuyan genç kadın ile iş hayatının farklı kulvarlarında koşan (girişimci/profesyonel/akademisyen) kadınları buluşturan dijital kız kardeşlik platformumuzda, farklı yaş, meslek ve coğrafya engeli ortadan kalkıyor.

  Yeni servisleriyle binyaprak.com'a üye olup, profil oluşturarak yüzlerce ilham verici hayat hikayelerine ulaşmak, ilham veren şirketlerin çalışanlarının tecrübelerinden faydalanmak, "Biz Bize Sohbetler" bölümünde aklına takılan soruların cevaplarını bulmak ve deneyimlerini paylaşmak, online etkinliklere katılmak ve aynı meslek, memleket ya da ilgi alanına sahip kadınları keşfedeceğin gruplara üye olmak ya da kendi grubunu oluşturmak mümkün.

  BinYaprak'ta öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla birlikte; kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesini ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini hedefliyoruz. Hadi tıkla, sen de bir yaprak ol!

   

  Bir yaprağım, yalnızım. On yaprağım, cılızım. 
  Yüz yaprağım, umutluyum. BinYaprak'ım, el eleyim, güçlüyüm. 
  O yaparsa, ben de yaparım.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.