İpekyol’a BinYaprak İlham Veren Şirket Projesi ile İkinci Ödül

  ipekyol-odul-_20170727-133405_1

  PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri "Fark Yaratan İnsan Kaynakları Projeleri" başlığı altında verilen "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Başarı Ödülü" bu yıl da İpekyol'un oldu.

  Türkiye'nin tek dijital kız kardeşlik çemberi olan BinYaprak'ın, "Şirket, çalışanlarına söz versin" mottosuyla kadınların çalışma hayatına kazandırılması için şirketlere yönelik başlattığı BinYaprak İlham Veren Şirket projesi şirketlere ödül kazandırıyor.

  BinYaprak İlham Veren Şirket projesi şirketlerin kendi çalışan kadınlarının başarı hikayelerini paylaşarak farkındalık yaratmayı ve tüm kadınları cesaretlendirmeyi, birbirlerinin deneyimlerinden faydalanarak öğrenip gelişmelerini hedefliyor. 

  Çalışanlara "Şirketim bana değer veriyor, hikayelerimizi şirket dışındaki platformlara taşıyor" güvenini vermek, kadına ve çalışana verilen önemi hikayeleştirmek, şirket içi yapılan kadın odaklı programları ile ilham veren içeriklerin oluşturulmasını sağlayan proje ile kadınların iş hayatına kazandırılması hedefleniyor.

  Hikayelerini anlat, sen de ilham veren şirket ol

  İpekyol, Twist ve Machka markaları ile 130'un üzerinde mağazasında yüzbinlerce kadının farklı beğenilerine seslenen Ayaydın & Miroglio Grup, Türk hazır giyim sektörünün saygın ve köklü kurumlarından biridir. 

  BinYaprak İlham Veren Şirket projesine destek veren İpekyol, her yıl, başarılı ve özgün çalışmalarıyla sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumların ödüllendirildiği Perakende Güneşi Ödülleri'nde, "En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması" ödülünü almaya bu yıl ikinci kez hak kazandı. 

  Şubat ayında başlayan Binyaprak – İpekyol proje ortaklığı ile bugüne kadar; Ayaydın Miroglio Grubu Genel Müdürü Uğur Ayaydın, Edirne İpekyol Mağaza Müdürü Gülşen Tokgöz, İpekyol Optimum Mağaza Müdürü Berrin Akdeniz ve Üretim Operatörü Elif Hanım Tunca'nın başarı hikayeleri binlerce kadına ilham verdi. İpekyol çalışanlarının ilham dolu hikayelerini https://binyaprak.com/ipekyol linkine tıklayarak izleyebilirsin.

  APCO, Arçelik, Borusan Holding, Farplas Group, Ford Otosan, Güvensan Teknik Hizmetleri, İpekyol ve KVK Teknik Servis bugüne kadar hikayeleri ile ilham veren şirketlerimiz. Sıra sizin şirketinizin hikayelerini duymaya geldi. İz bırakmak ve ilham verenler arasına katılmak için www.binyaprak.com adresini ziyaret edebilirsin.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.