Kurucumuz Melek Pulatkonak Ashoka Vizyoner Programı’na seçildi

  11

  Kurucumuz Melek Pulatkonak, 27–31 Mart 2019 tarihleri arasında Atina'da gerçekleştirilecek olan Ashoka Vizyoner Eğitim Programı'na seçildi.

  Ashoka Vizyoner Programı, sosyal girişimcilerin yanı sıra sosyal girişimcilerle ilgilenen özel ve kamu sektöründeki karar vericilere yönelik, yarı zamanlı bir yürütme programı. Program, katılımcıların hem girişimcilik hem de girişim içi zorlukların üstesinden gelmelerini ve sosyal etki yaratmak için gerekli becerileri edinmelerini amaçlıyor. Ashoka Vizyoner Programı, sosyal girişimciler, kar amacı gütmeyen kuruluşların yöneticileri, STK'lar ile kamu sektöründeki yöneticiler ve Akdeniz ülkelerinde faaliyet gösteren iş insanlarına yönelik tasarlandı.

  Dijital İşte Kız Kardeşlik Platformu BinYaprak ile Türkiye ile bağı olan dünya vatandaşı kadınların birbirlerine ilham ve güç verdikleri küresel paylaşım platformu TurkishWIN'in Kurucusu Melek Pulatkonak, Ashoka Vizyoner Programı'na dünya genelinden davet edilen sosyal girişimciler arasında yer aldı.

  Buluşmada, Ashoka Vizyoner Programı'nın "Sosyal Girişimcilik, Etki ve Sosyal İş Modellemesi" modülü kapsamında yeni sistemde değişen fikirler, sosyal yenilikler ve işbirlikleri için gelişmekte olan sosyal girişimcilik pazarındaki fırsatların tespit edilmesi, strateji ve organizasyonel gelişim için etki modeli ve etki odaklı iş planı uygulama konuları mercek altına alınacak....

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.